logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Zážitkový motivační program Eaton

Eaton Elektrotechnika spouští zážitkový motivační program pro své Power Advantage partnery. Účastníci programu budou různými způsoby sbírat body, za které pak obdrží odměny v podobě pronájmu luxusních vozů, Playstation a Nintendo herní konzole nebo autodráhy Scalextric.

Vedení společnosti Eaton spustilo motivační program s názvem "Power Advantage Supercharged" pro své Power Advantage partnery - autorizované či prémiové partnery z oblasti IT, jež distribuují Eaton produkty záložního napájení. Program je laděn do podoby automobilového závodění, byl spuštěn 1.10. 2013 a bude pokračovat do konce roku 2013.

Nejúspěšnější účastníci budou pozváni na výlet na zatím nezveřejněné místo, kde jim budou hrazeny veškeré náklady a kde na ně bude čekat speciální překvapení.

Ceny pro obchodní partnery a jejich děti

Účastníci závodu se musejí registrovat na stránkách eaton-supercharged.com, a potom už jenom různými způsoby sbírají body, které později vymění za hodnotné odměny, jako například voucher na pronájem luxusního vozu, Playstation 4 a Nintendo herní konzole (s hrami se závodní tematikou) nebo autodráhu Scalextric Digital Enforcer. Ceny si tak užijí nejen samotní výherci z řad partnerů společnosti Eaton, ale i jejich děti.

Zájezd s překvapením

Kromě výše zmíněných cen obdrží nejlepší ze soutěžících, po závěrečném ukončení soutěže, pozvánku na luxusní výlet na zatím nezveřejněné místo. Tam budou výhercům hrazeny veškeré náklady a navíc je pro ně připraveno nevšední překvapení.

Jak sbírat body

Body mohou autorizovaní nebo prémioví partneři společnosti Eaton získat za následující výkony:

Plus extra bonus pro prvních 10 společností z každé země, jež se zaregistrují na stránkách věrnostního programu.

Další články k tématům - autodráha - konzole - napájení - Nintendo - Playstation - Scalextric - soutěž - voucher - zájezd

Článek Eaton Elektrotechnika s.r.o. ze dne 18. října 2013 - pátek

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.