logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Prezentační vůz Eaton VAN jede vstříc zákazníkům

Prezentační vůz Eaton VAN brázdí za doprovodu obchodních zástupců v průběhu letošního roku Českou republiku a další exportní země. Eaton VAN se pohybuje mezi jednotlivými zákazníky a umožňuje prezentovat ucelené produktové řady přímo tam, kde se zrovna nachází.

Společnost Eaton Elektrotechnika zavedla novou zákaznickou službu v podobě originálního prezentačního vozu Eaton VAN. Vozidlo značky Renault Master disponuje jak 18 produktovými panely, tak schématy a vizualizacemi, a jako správná kancelář i komunikačními sítěmi a plně vybaveným zázemím. Obchodní zástupci s ním navštěvují současné i potencionální klienty a mohou jim tak představit jednotlivé produkty přímo v místě jejich působení. Zákazníci si zase mohou prohlédnout ukázky jednotlivých produktů bez nutnosti cestovat do kamenného showroomu či na veletrh.

Prezentační vůz Eaton VAN

"Eaton VAN je náš vlastní unikátní projekt, pomocí kterého se chceme přiblížit zákazníkům. VAN je vybaven 18 vyměnitelnými panely zaměřenými na datová centra, instalační přístroje, jističe, rozváděče vysokého napětí či zdroje napájení (UPS)," řekl Ľuboš Reviľák, vedoucí oddělení produktového managementu a marketingu pro ČR a SR. Všechny prezentační panely jsou k dispozici jak v české, tak v anglické verzi a obsluha vozu je mění dle cílového zákazníka a země, v které se právě Eaton VAN pohybuje.

"Toto ojedinělé prezentační vozidlo nesoucí naše logo je sice primárně určeno pro obchodní aktivity, hlavně pro osobní prezentace, nebráníme se ale ani jeho zpřístupnění v rámci spolupráce s dalšími odbornými subjekty, jako jsou například vysoké školy," dodal Reviľák.

Unikátní vůz vybavený 18 produktovými panely Eaton objíždí zákazníky jak v České a Slovenské republice, tak v exportních zemích, jako jsou Chorvatsko a Srbsko.

Vybavení prezentačního vozu

Kromě výše zmíněných panelů obsahuje Eaton VAN také samostatnou řídící kabinu, audio/video komunikační kanály, nechybí skromně, ale prakticky vybavená kuchyňka (kávovar, lednička, barel na vodu a mikrovlnná trouba) a kancelářské zázemí. Vozidlo je vybaveno i velkou plazmovou obrazovkou, na které se zákazníci seznámí se základními fakty o společnosti či s jednotlivými produkty, které se do nabídky Eaton VANu již nevešly.

Nový showroom v Praze 9

Koncem března 2013 otevřela společnost i nový kamenný showroom ve svém sídle v Horních Počernicích. Zákazníci se zde mohou seznámit s průřezem produktového portfolia Eaton Elektrotechnika a prohlédnout si ho za doprovodu a výkladu kvalifikovaného obchodního zástupce. Přístroje pro distribuci energie, kvalitu napájení, průmyslové aplikace či domovní instalace jsou nedílnou součástí zdejší prohlídky.

Další články k tématům - energie - napájení - showroom - UPS - video

Článek Eaton Elektrotechnika s.r.o. ze dne 3. července 2013 - středa

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.