logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Eaton představí na veletrhu Pragosmart 2013 novinky v systému xComfort

Eaton Elektrotechnika předvede řadu novinek a funkcionalit v systému xComfort na nadcházejícím veletrhu Pragosmart 2013. Mezi novinky patří např. i ovládání bytu přes SmartPhone nebo tablet. Veletrh se uskuteční ve dnech 23. - 25.10. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Společnost Eaton Elektrotechnika bude jedním z vystavovatelů druhého ročníku veletrhu Pragosmart 2013, který se uskuteční 23. - 25.10. 2012 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Veletrh se zaměřuje na chytré bydlení a šetrné a smart technologie. Na pražském Výstavišti v Holešovicích tak seznámí zájemce z řady architektů, projektantů, stavebních inženýrů, developerů či investorů.

xComfort pro snadné ovládání domácnosti

Eaton letos seznámí zájemce především s novým elektroinstalačním řešením pro ovládání domácností - xComfort. Ten umožňuje skrze centrální řídící jednotku Room Manager (nebo Home Manager) ovládat osvětlení, zónově řídit vytápění či chlazení, ovládat jednotlivé spotřebiče, rolety i žaluzie nebo vyhodnocovat spotřebu energií, díky čemuž lze dosáhnout až její 30% úspory v domácnostech. Kompletní řízení je možné i vzdáleně skrze chytrá zařízení jako jsou počítače, tablety či SmartPhony.

Ovládání celého bytu pomocí chytrého telefonu

Je to možné díky jednotce Smart Manager a aplikaci xComfort, kterou Eaton vyvinul jak pro zařízení s operačními systémy Android, tak i s iOS pro Apple.

Pragosmart jako B2B akce

Veletrh má charakter B2B akce a je určen především pro developery, investory, projektanty, architekty, stavební inženýry, dodavatele staveb a správce budov. V souladu s tím je koncipován i doprovodný program.

Letošní program se kromě zaměření na všechny oblasti chytrého bydlení (bezpečnost, úspora, pohodlí, zábava, ekologie) bude zabývat i smart technologiemi a jejich uplatněním v projektování, výstavbě a provozu průmyslových i kancelářských budov.

Další články k tématům - Android - Apple - B2B - elektroinstalace - ovládání - Pragosmart - SmartPhone - tablet - veletrh - xComfort

Článek Eaton Elektrotechnika s.r.o. ze dne 18. října 2013 - pátek

Další články od Eaton Elektrotechnika s.r.o.