logo ecommerce.cz a. s.

ecommerce.cz dodala komplexní řešení pro on-line prodej a rezervaci letenek pro VIP Wings

Společnost ecommerce.cz vytvořila komplexní systém pro rezervaci a prodej letenek na internetu pro Danube Wings, což je obchodní značka, pod kterou provozuje pravidelnou i nepravidelnou regionální leteckou dopravu slovenská společnost VIP Wings.

Společnost ecommerce.cz, a. s. pro slovenskou společnost VIP Wings, s.r.o. realizovala systém, který poskytuje komplexní řešení pro prodej a rezervaci lístků na lety provozované touto společností a představuje procesní a informační propojení přímo s klientem. Danube Wings je čtvrtou leteckou společností s domovským letištěm v Bratislavě.

Vedle nákupu elektronickou cestou mohou uživatelé kdykoliv zkontrolovat stav svého nákupu a zjistit, v jakém stádiu zpracování se právě nachází. Rezervační systém nabízí také integrační rozhraní pro připojení dalších systémů třetích stran v budoucím provozu. Samozřejmou součástí systému je vyhledávání, které uživateli umožňuje vyhledávat podle zadaných kritérií, jako jsou cílová destinace, datum letu apod., ale i podle výsledků jako je nejvýhodnější let podle ceny nebo rychlosti spojení.

Systém respektuje nejmodernější trendy v oblasti IT respektované při vývoji aplikací, mezi které po procesní stránce patří princip interoperability, po technologické stránce princip architektury orientované na služby a ergonomická stránka promítá potřeby uživatelů do uživatelského rozhraní. Systém je rozdělen do několika vrstev. Tento přístup umožňuje v případě potřeby provádět změny uvnitř jednotlivých vrstev nebo jejich nahrazení jinou komponentou systému či infrastruktury.

Danube Wings je obchodní značka, pod kterou provozuje pravidelnou i nepravidelnou regionální leteckou dopravu společnost VIP Wings, s.r.o. Bratislava. Jejím společníkem je společnost Slovak Wings, a.s. Bratislava. V roce 2008 společnost Danube Wings uskutečnila 198 komerčních letů a přepravila 4 630 pasažérů. Společnost v současnosti využívá francouzsko-italská turbovrtulová letadla ATR-72 s kapacitou až 72 míst.

Pravidelnou leteckou dopravu společnost zahájí na konci března a činnost svých vnitrostátních a mezinárodních linek zahájí spojením Bratislavy s Popradem, kde bude působit jako jediný letecký přepravce. Společnost pro tento rok počítá s až 300 tisíci cestujících.

Další články k tématům - dopravu - leteckou - letenek - prodej - rezervaci - Wings

Článek ecommerce.cz a. s. ze dne 29. ledna 2009 - čtvrtek

Další články od ecommerce.cz a. s.