logo ecommerce.cz a. s.

Pavel Pěnka, nový manažer vývoje v ecommerce.cz

Novým manažerem vývoje softwarové společnosti ecommerce.cz se stal Pavel Pěnka. Jeho úkolem je maximálně zefektivnit činnost jednotlivých vývojových týmů firmy, která v současnosti zaměstnává téměř 130 lidí.

Pavel Pěnka (31) vystudoval Fakultu informatiky Masarykovy univerzity, po dobu studií vyvíjel ekonomický software pro firmu IIS Tábor, s.r.o. V brněnské společnosti pracuje od roku 2004. Začínal zde jako vývojář, pokračoval pozicí team leadera, odkud se vypracoval na softwarového architekta a nyní na šéfa vývoje.

Do kompetence manažera vývoje spadá testovací oddělení, tým databázových specialistů, Java a .NET týmy.

"S děním ve firmě je Pavel Pěnka dobře obeznámen, byl například u zrodu našeho unikátního softwaru pro sázkové a loterní firmy eBet System. V týmu lidí, co zde pracují, se těší dobré pověsti a je respektován. Věřím, že pod jeho vedením dosáhneme podstatného zlepšení efektivity a kvality," uvedl Radek Sedlář, majitel firmy ecommerce.cz.

Pavel Pěnka je svobodný, baví ho spíše individuální sporty jako cyklistika, plavání, kanoistika, jachting nebo lyžování, tančí na latinsko-americké rytmy a pět let byl vedoucím skautského oddílu.

Pavel Pěnka - ecommerce.cz
Pavel Pěnka

Další články k tématům - vývoje - Pavel Pěnka - Radek Sedlář

Článek ecommerce.cz a. s. ze dne 5. května 2010 - středa

Další články od ecommerce.cz a. s.