logo eD system a.s.

eD system pozval partnery do divadla

Dánskou komedii Kdo je tady ředitel? zhlédli obchodní partneři předního českého distributora. Na divadelní inscenaci z IT prostředí do pražského Švandova divadla dorazilo bezmála 290 účastníků.

Komedie o řediteli, kterého nikdy nikdo neviděl. Tak divadlo prezentuje hru autora, který patří k nejvýraznějším filmovým tvůrcům dneška a svět jej nyní zná pod jménem Lars Von Trier. V kombinaci s režijním podáním Daniela Hrbka a skvělým výkonem Michala Dlouhého se představení ukázalo jako výborná volba.

"I když hra Kdo je tady ředitel? není letošní novinkou, neustálý zájem o ni prozrazuje, že se jedná o skvělý divadelní kousek. Hra z IT prostředí byla od začátku do konce plna vtipných scén, kdy publikum vybuchovalo smíchy. V kombinaci s vynikajícími výkony herců ze Švandova divadla musím říct, že se večer opravdu povedl a partneři odcházeli z divadla příjemně naladěni a s úsměvem na tváři," říká organizátorka akce Lenka Paříková z eD system.

Divadelní večer organizuje eD system pro své významné obchodní partnery každoročně. V minulých letech účastníci zhlédli například komedii Cry Baby Cry nebo Ideální manžel.

Kromě samotného kulturního zážitku si účastníci mohli během přestávky a po představení vychutnat číši vína, která pro ně byla připravena v divadelní kavárně a foyer divadla.

Další články k tématům - divadlo - film - komedie - Lenka Paříková

Článek eD system a.s. ze dne 10. července 2018 - úterý

Další články od eD system a.s.