logo eD system a.s.

Profesionální panely SHARP v distribuci eD system

SHARP se nyní stává pro eD´system klíčovým dodavatelem profesionálních displejů a bude pokrývat potřeby partnerů společnosti v projektech, ve kterých záleží především na kvalitě. Nabídka eD SHOPu se tak rozšiřuje o desítky nových produktů.

"V rámci sjednocování obchodní strategie SHARP v Evropě chceme zákazníkům nabízet co nejlepší podporu a zkrátit dodací lhůty u některých modelů," vysvětlil Lukáš Krejčů, obchodní manažer značky SHARP, důvody volby jediného distributora pro český a slovenský trh. Toto rozhodnutí podle něj přinese snazší kontrolu distribučního kanálu.

Z produktů japonské značky s více než 100letou tradicí eD system doposud nabízel tiskárny. "Tento týden jsme portfolio rozšířili také zhruba o 30 komerčních panelů, mezi kterými jsou mimo jiné interaktivní dotykové displeje," upřesňuje Martin Židek, produktový manažer značky SHARP za eD system. Značka je pro distributora významná i z důvodu, že nevyrábí jen produkty se standardními úhlopříčkami. Předností její produktové řady jsou i úhlopříčky netradičních rozměrů.

"SHARP by se tak nyní měl stát pro eD system klíčovým dodavatelem profesionálních displejů a pokrýt potřeby partnerů distributora v projektech, ve kterých záleží především na kvalitě," doplňuje Lukáš Krejčů.

Přední český distributor tímto krokem doplnil produktovou kategorii, která doposud zahrnovala výrobky značek jako je Samsung, NEC, Jansen Display, Sony, Philips a LG. V současnosti tak nabízí téměř 250 komerčních panelů.

Další články k tématům - displej - panel - SHARP - Lukáš Krejčů - Martin Židek

Článek eD system a.s. ze dne 25. ledna 2018 - čtvrtek

Další články od eD system a.s.

Nabídka zaměstnání eD system a.s.
M-Files - Document Management System