logo eD´system Czech, a.s.

Staňte se součástí velké ceny F1 v Monaku s eD´system

Odměny šampiónů - to je heslo letošní podzimní obratové soutěže distribuční společnosti eD´system Czech. Zákazníci v ní mohou získat originální víkendový zážitek na legendárním okruhu formule F1 v Monaku.

Prosluněné Monako, 4 dny závodní atmosféry, kvalifikační jízdy i samotný závod, to vše z hlavní tribuny. Tuto jedinečnou podívanou pro dvě osoby na prestižním seriálu formule 1 mohou nyní získat zákazníci eD´system Czech, kteří ve sledovaném období dosáhnou minimálního obratu 150000 Kč, a zároveň se registrují do soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.

"Vloni naši zákazníci takto soutěžili o víkendovou zápůjčku elektromobilu TESLA. Akce měla velký úspěch, a tak jsme se rozhodli kampaň v podobném duchu zopakovat. Tentokrát opět chceme vítězi zprostředkovat nevšední zážitek, dostat jej tam, kde se jen tak někdo nedostane," říká Daniel Vondráček, marketingový ředitel společnosti eD´system Czech.

Kdo vyhraje tento podzimní eD závod a stane šampionem, který bude v roce 2018 součástí Velké ceny Monaka, distributor vyhlásí 15. 12. 2017.

Podmínky akce:

Registrací do soutěže udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely eD´system Czech, a.s.

Článek eD´system Czech, a.s. ze dne 8. listopadu 2017 - středa

Další články od eD´system Czech, a.s.

Známe vítěze podzimní obratové soutěže eD´system

Staňte se součástí velké ceny F1 v Monaku s eD´system

Distribuce XIAOMI na českém trhu

Nabídka zaměstnání eD´system Czech, a.s.
G2B TechEd 2018