logo EDITEL CZ s.r.o.

Personální změny v EDITELu

Daniel Čermák v rámci společnosti přešel do vedoucí pozice a nově zastává funkci Delivery Manager. Roman Imrich v rámci skupiny EDITEL Group přešel z pozice Delivery Managera v EDITEL CZ do nové vedoucí pozice Development Director pro celou skupinu EDITEL Group ve Vídni.

Daniel Čermák

Daniel má více jak 13letou praxi v IT oboru EDI. Svou profesní kariéru zahájil ve společnosti Tesco na pozici EDI koordinátora pro region CZ a SK. Ve společnosti Tesco strávil více jak 7 let, kde mimo jiné zastával i pozici team leadera v oddělení EDI & Data integrity, a byl tak zodpovědný za propojení všech dodavatelů skrze EDI a doručování datové integrity z pohledu obchodní podpory. Daniel si tak prošel mnoha projekty napříč firmou i v mezinárodním prostředí v rámci celé skupiny Tesco.

V rámci svého působení ve společnosti EDITEL se Daniel účastnil na mnoha projektech napříč různými odvětvími, byl zodpovědný za datové analýzy a vývoj konverzních map. Díky jeho zkušenostem a znalostem procesů v maloobchodě byl součástí konzultačního týmu jako podpora pro obchodní oddělení z pohledu získávání nových obchodních příležitostí a realizaci některých projektů.

Daniel je absolventem studijního programu Ekonomika a management na ČZU v Praze. Ve svém volném času se věnuje sportovním aktivitám, převážně fotbalu a cyklistice.

"Nová pozice ve společnosti EDITEL je pro mě další profesní a osobní výzvou které, jakož to sportovní duše, mám rád a chci se nové role zhostit s co nejlepšími výsledky. Díky skvělému přátelskému prostředí plné profesionálů věřím, že se nám povede plnit všechna očekávání a úspěšně realizovat projekty, které přinesou našim klientům řešení k jejich plné spokojenosti," říká Daniel Čermák, Delivery Manager ve společnosti EDITEL CZ.

Roman Imrich

Roman Imrich vystudoval Technickou univerzitu v Košicích. V průběhu své kariéry pracoval na různých technických pozicích převážně v sektoru služeb, ale má zkušenosti i se soukromé sféry. V průběhu své 10leté kariéry v EDITELu CZ získal mnoho zkušeností z oblasti EDI z různých pracovních pozic.

V EDITELU CZ začínal na pozici EDI konzultanta, následně působil jako Product Manager a poslední pozice v EDITELu CZ byla Delivery Manager.

Jeho vynikající pracovní výsledky byly oceněné povýšením na pozici Development Director pro celou skupinu EDITEL Group v centrále společnosti ve Vídni. Ve volném čase se Roman rád věnuje sportu a horským túrám, ale k jeho nejoblíbenějším patří horské kolo.

"Jsem velice rád, že můžu svoje zkušenosti i nadále využívat a přispět tak k tvorbě nových produktů a služeb EDITELu především pro naše zákazníky, kteří jsou pro EDITEL na prvním místě," říká ke své nové pozici na centrále EDITEL Group Roman Imrich.

Článek EDITEL CZ s.r.o. ze dne 9. listopadu 2017 - čtvrtek

Další články od EDITEL CZ s.r.o.

Acronis True Image 2019