logo E.E.T. One, a.s.

E.E.T. One, a.s.

E.E.T. One, a.s. zajišťuje prodej a servis profesionálních pokladních řešení připravené pro potřeby elektronické evidence tržeb v České republice, a to pro všechny typy podnikatelských provozů. Společnost pod značkou eet1 přináší na český trh novou generaci prověřeného softwaru pro pokladní systémy a elektronickou evidenci tržeb, který navazuje na zkušenosti se zaváděním tzv. fiskalizace v Chorvatsku. Zároveň, prostřednictvím služby e-zboží, nabídne svým zákazníkům prostřednictvím svých pokladen příležitosti k novým ziskům.

EET1 je spolehlivý a dostupný pokladní systém, který vám přinese budoucí zisky v podobě e-zboží. Naše pokladní systémy vám po zavedení Elektronické evidence tržeb v ČR umožní nabízet vašim zákazníkům více, než doposud a to formou prodeje e-zboží. Vstupenky na koncert nebo na sportovní utkání? Elektronické knihy? Cestovní pojištění? Tikety a sázenky?

Ano, váš EET pokladní systém bude fungovat jako terminál pro nákup široké škály elektronického zboží. Vaše podnikání tak může získat nový rozměr v rámci poskytování služeb a zboží vašim zákazníkům. Jednoduše a rychle a se zajímavými zisky.

Systém je připraven k propojení s Ministerstvem financí. Spuštění elektronické evidence tržeb dne 1. listopadu 2016 proběhne snadno, bez starostí a dalších nákladů.

Naše prodejny jsou vám k dispozici v Praze, Ostravě, Liberci a Českých Budějovicích.

Aktuální články od E.E.T. One, a.s.

Acronis True Image 2019