logo Electro World s.r.o.

Electro World nabídl hokejovým fanouškům Full HD televizory na úvěry bez navýšení

Společnost Electro World, největší maloobchodní prodejce elektra u nás, nabídl pro nákup Full HD televizorů v době konání mistrovství světa v hokeji speciální úvěrové podmínky - nulové navýšení.

"Akce je omezená právě na klíčový 17. a 19. týden, kdy začne a skončí mistrovství světa v ledním hokeji. Prodeje televizorů jsou jedním z trháků letošního roku, jen v prvním čtvrtletí jsme zaznamenali 20 % nárůst v jejich prodeji. Pro zákazníky je nákup nového televizoru rodinnou událostí a hlavními motivy jsou například přechod na digitální televizní vysílání nebo významné sportovní události - například začínající hokejové mistrovství světa," řekl k této cenové akci Marek Pokorný, manager odpovědný za černou techniku a audio ve společnosti Electro World.

Další podstatným argumentem pro nákup nového televizoru je stálý pokles cen v minulosti. Když se podíváme na 32palcové Full HD televizory, jejich cena byla loni 24999, zatímco letos 17999 korun. „To představuje celkem 30procentní pokles cen. Navíc si nyní můžete v Electro Worldu pořídit televizor na úvěr a bez navýšení, což průměrně znamená úsporu dalších 10 procent z ceny.

Ceny televizorů Full HD se pohybují u nových modelů od 17999 korun s uhlopříčkou 32 palců, a dokonce i 15999 korun u akčních modelů. Podle našich indícií je ovšem doba prudkých pádů cen pryč. Díky oslabené koruně a celkově špatné situaci na trhu budou výrobci naopak mírně zdražovat i tuto jinak úspěšnou kategorii elektrozboží. Zákazníci ovšem dostanou zboží nové generace s nižší spotřebou a lepšími zobrazovacími parametry,“ dodal Marek Pokorný.

Další články k tématům - Full - HD - navýšení - televizoryMarek Pokorný

Článek Electro World s.r.o. ze dne 28. dubna 2009 - úterý

Další články od Electro World s.r.o.