logo Electro World s.r.o.

Electro World nabízí v době konání mistrovstvím světa domácnostem smír

Letošní Mistrovství světa 2009 v ledním hokeji se uskuteční ve Švýcarsku a začíná již 24. dubna. Společnost Electro World připravila pro fanoušky, kteří jsou nuceni sdílet s rodinou jeden televizní přijímač, speciální nabídku LCD monitoru k počítači vybaveného DBV-T přijímačem.

Zatímco ženská část domácnosti může sledovat oblíbené seriály, mužská část může u počítače pracovat nebo sledovat hokej. Stačí jim k tomu jen domácí počítač. V Electro Worldu lze pořídit 22palcový LCD monitor s DVB-T přijímačem již za 5500 korun. Ten umožní přijímat digitální vysílání sportovního kanálu ČT4 - nebo jiného - přímo v počítači, a tedy sledovat nerušeně všechna utkání na širokoúhlé obrazovce 16:9.

"Dokážu si představit, že spory o to, kdo bude sledovat televizi je právě v době mistrovství v hokeji největší zkouškou v rodinách. Když si uvědomíte, že zápasy trvají až 2,5 hodiny, je mnohdy nemožné, aby fanoušci mohli shlédnout celý zápas bez přerušení. Proto jsme do nabídky zařadili počítačové LCD monitory doplněné o DVB-T přijímače," řekl Libor Bauer, manažer pro PC techniku, hry a kamery společnosti Electro World.

"LCD monitory s DVB-T tunerem jsou zajímavé zejména svou cenou a univerzálností použití, můžete s nimi pracovat na počítači nebo sledovat televizní program. Navíc mají moderní design a širokou nabídku uhlopříček," dodal Libor Bauer.

Tipy pro zákazníky: Monitor s DVB-T tunerem si vybírejte podle velikosti panelu, standardem je 22 palců, ale v nabídce jsou obrazovky od 19 do 24 palců. Je vhodné zvolit model podporující standard Full HD. Monitor by měl být designově povedený, aby ladil s vaším příbytkem nebo kanceláří a měl by obsahovat zabudované reproduktory, případně možnost přizpůsobit panel.

Ceny těchto LCD monitorů se pohybují od 5500 do 8000 korun.

Další články k tématům - DVB-T - LCD - monitor - Libor Bauer

Článek Electro World s.r.o. ze dne 28. dubna 2009 - úterý

Další články od Electro World s.r.o.