logo Electro World s.r.o.

Electro World prodává počítače Apple Computer

Pověst počítačů společnosti Apple je skvělá. Uživatelé nejvíce oceňují jejich příjemný design a bezproblémové používání.

"Počítače Apple prosluly svým přívětivým uživatelským rozhraním, kde všechno funguje, jak má, systém je stabilní a díky úzce propojenému hardwaru s aplikacemi, je také výkonný," přiblížil novou lákavou nabídku společnosti Electro World Libor Bauer, odpovědný ve společnosti za herní byznys, počítače a foto-video.

Společnost Electro World zařadila počítače MacBook, MacBook Mini a iMac do své nabídky na základě pozitivní reakce zákazníků poté, co počítače Apple nabídl na některých svých prodejnách. Libor Bauer byl u projektu od samotného počátku : "Ukázalo se, že v bohatém spektru zákazníků, které k nám do prodejen chodí nakupovat, je silná skupina těch, jež se nechtějí příliš zaobírat samotným počítačem, ale chtějí s ním pracovat nebo se jen bavit."

"Ihned jsme proto zahájili jednání s dodavatelem, abychom tyto produkty nabídli v našich prodejnách. Zatím jsou počítače Apple k dostání v Praze Zličíně, Praze Černém Mostě a brněnském Avionu, ale podle potřeby jsme připraveni ihned rozšiřovat jejich dostupnost i na ostatní prodejny," doplnil Libor Bauer. Na prodejnách si lze přímo na místě vyzkoušet 3 laptopy MacBook a stolní počítač iMac.

Notebooky Apple vynikají skvělým designem, vydrží fungovat na baterie až 8 hodin, jejich hmotnost začíná na 1,36 kilogramech, jsou vybaveny širokoúhlými displeji od 13,3 palců až do 17 palců a obsahují paměť od 2 do 4 GB. Operační systém Mac OS X Leopard a multimediální balíček iLife 09 jsou součástí každého nového počítače Apple a umožňuje také instalaci Windows. Jako kancelářskou výbavu lze použít populární balíček Microsoft Office 2008 pro Mac.

Kromě samotných počítačů a notebooků je k dispozici celý sortiment příslušenství.

Další články k tématům - Apple - Mac - MacBook - počítače - Libor Bauer

Článek Electro World s.r.o. ze dne 6. března 2009 - pátek

Další články od Electro World s.r.o.