logo Electro World s.r.o.

Electro World začíná nový rok hravě se slevami 1+1

Electro World, největší nabízí v novém roce zákazníkům 1+1 slevy na hry pro počítače a hry pro herní konzoly. Reaguje tak na trend, který v 2. polovině roku 2008 přinesl společnosti v této oblasti signifikantní nárůst.

"Pokud si k nám zákazník přijde koupit jednu z her z nabídky Electronic Arts, může si vybrat další titul za jedinou korunu. Nabídka se týká naší nabídky her pro počítače PC, osobní herní konzoly SONY PSP, konzoly SONY PlayStation 3 a konzoly společnosti Microsoft XBox 360," dodal Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika. Nabídka je časově omezená, přičemž ceny samotných her se pohybují mezi 399 a 799 korunami.

Mezi tituly najdou zákazníci například fotbalový simulátor FIFA 08 Platinum, basketbalový NBA LIVE 08, dále NEED FOR SPEED PROSTREET Platinum, golfový TIGER WOODS PGA TOUR 08, zábavný THE SIMPSONS, vojenský ARMY OF TWO Platinum nebo MEDAL OF HONOR AIRBORNE.

"Již v loňském roce jsme se intenzivně věnovali tomu, abychom mladším zákazníkům a hráčům kromě užitného elektra nabídli také ucelenější sortiment pro zábavu a hraní. Podpořili jsme také národní finále hráčského turnaje World Cyber Games, které skončilo obrovským úspěchem," komentoval událost Jiří Klíčník.

Další články k tématům - Platinum - počítače - Sony - World - Jiří Klíčník

Článek Electro World s.r.o. ze dne 15. ledna 2009 - čtvrtek

Další články od Electro World s.r.o.