logo Electro World s.r.o.

Otestujte Windows 8 na prodejnách Electro World

Electro World umožní od 26.10 2012 ve všech svých 23 prodejnách v Čechách i na Slovensku otestování zařízení s OS Windows 8, který nabízí řadu významných zlepšení, jež pomohou s rozvojem a šířením nových technologií na trhu.

Na prodejnách budou k dispozici speciálně proškolení prodejci, jež zodpoví veškeré dotazy a poradí, jak systém ovládat. Již od prvního dne uvedení Windows 8 na český trh nabídne Electro World rozsáhlé portfolio produktů a technologických novinek s novým operačním systémem. Uvedení Windows 8 bude pro zákazníky znamenat další prodejní impuls, který povede ke vzrůstu poptávky zejména po laptopech a tabletech.

"Windows 8 vychází ze solidních základů systému Windows 7 a přidává několik novinek, zejména optimalizované ovládání pro dotyk, rychlejší systém a delší výdrž na baterie. S tím souvisí nová nabídka velmi zajímavých zařízení, která se budou objevovat v nabídce Electro Worldu. Druhou významnou novinkou jsou nové typy aplikací, jednoduše dostupných všem uživatelům přes Windows Store", říká Lukáš Křovák, ředitel divize Windows, Microsoft Česká republika.

Článek Electro World s.r.o. ze dne 18. října 2012 - čtvrtek

Další články od Electro World s.r.o.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink