logo ELKO EP, spol. s r.o.

Domovní automatizace pro Mexiko

Společnost ELKO EP představila letos v červnu na veletrhu EXPO Eléctrica 2015 v Mexiko city systém inteligentní elektroinstalace iNELS Smart Home and Building Solutions - a to jak v bezdrátové, tak sběrnicové variantě.

Díky působení v USA splňují produkty ELKO EP podmínky i pro trh mexický. Napětí v síti je totiž 120 V o kmitočtu 60 Hz a zásuvky jsou uzpůsobeny pro zástrčky se dvěma plochými konektory.

Již více než 14 let je veletrh v Mexiko city referenčním bodem průmyslu podněcující rozvoj elektroprůmyslu a osvětlení v Mexiku a Latinské Americe. Je místem setkávání představitelů elektrotechnického průmyslu s cílem získání nejnovějších informací a snahou implementovat technologické inovace do nových projektů.

Kromě účasti na veletrhu zástupce společnosti Boris Kamenický také školil jednodenní seminář pro nové potenciální partnery v hotelu Hampton iNN v Mexiku. Hlavním úkolem tohoto semináře bylo získání nových zákazníků, kteří se zúčastnili Mezinárodního veletrhu EXPO Eléctrica.

"Zaujal mne opravdu velký zájem mexických elektrikářů vzdělávat se v oblasti inteligentních elektroinstalací. Jsou totiž tlačeni samotnými zákazníky poptávajícími moderní technologie automatizace domů a budov. Potenciál je zde určitě veliký, ale tato země na svůj boom teprve čeká. Nicméně kdo první skočí na vlnu modernizace elektroinstalací, ten se pak dlouho poveze. Proto jsme tam také byli i my," říká Boris Kamenický, manažer rozvoje obchodu společnosti ELKO EP.

Společnost ELKO EP již dlouhou dobu působí na americkém trhu, v současné době zde vzniká nová pobočka společnosti.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 17. července 2015 - pátek

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

Stáhněte si ZDARMA zkušební verzi systému M-Files