logo ELKO EP, spol. s r.o.

iNELS řídí obě budovy Centra bydlení a designu Kaštanová

Chytrý elektroinstalační systém iNELS ovládá více než 200 okruhů osvětlení Centra bydlení a designu Kaštanová v Brněnských Ivanovicích. Některé z nich jsou ovládány na základě informace ze zabezpečovacího systému Dominus.

iNELS ve školicích místnostech Centra bydlení a designu Kaštanová pomocí převodníku iNELS-DALI (EMDC-64M) spíná 45 okruhů scénického osvětlení, reguluje intenzitu osvětlení přenosem informací ze 46 nástěnných skleněných ovladačů (GSB3).

12 světelných okruhů je řízeno stmívači a reguluje přísvit světlovodů. 11 EST ovládacích jednotek s dotykovým displejem slouží jako centrální ovladače jednotlivých zón obou budov a 39 WSB nástěnných ovladačů spíná světelné zóny.

Spínací dvoukanálový prvek SA3-02B ovládá 41 žaluzií. Je zde instalován i systém iNELS Multimedia, který mimo jiné zprostředkovává komunikaci s klimatizacemi LG pomocí iMM klientů.

Hudební podkres kavárny zajišťuje "internetové rádio ve vypínači" LARA. Záplavová sonda FP-1 hlídá technické zázemí před zaplavením.

Klimatizační jednotky jsou ovládány aplikací iNELS Home Control.

Centrum Kaštanová

Centrum Kaštanová je jedinečné místo, kde na jednom místě přinášíme výběr kvalitních značek. Je zde 12 samostatných showroomů zaměřených na jednotlivé části stavby a interiéru, jako koupelny, podlahy, dveře,látky a tapety, stěrky, garážová vrata, osvětlení či HIFi ozvučení.

Součástí je také prezentace Centra hrubé výstavby (CHV) - tedy všeho na co je třeba myslet již při samotném projektování a vymýšlení nového domova.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 13. července 2015 - pondělí

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj