logo ELKO EP, spol. s r.o.

Ovládání zařízení chytrého domu z jednoho místa

Nové řešení iNELS Touch Panel umožňuje jednotné ovládání prvků pro inteligentní osvětlení, otevírání dveří, řízení klimatizace i systémy rezervace zasedacích místností. Obsahuje OS Android pro aplikace iNELS Home Control nebo pro rezervační systém Future office

Aktualizace systému probíhá přes internet. Z jednoho místa tak můžete ovládat osvětlení či klimatizaci v celém domě. Díky integrovaným reproduktorům a mikrofonu nabízí také funkci interkomu využitelnou v kombinaci s produktem LARA Intercom. Na obrazovce s rozlišením 1280 x 800 bodů je možné sledovat obrazy z bezpečnostních kamer.

Díky své konektivitě s MS Outlook, Google kalendářem i dalšími plánovači přináší iNELS Touch Panel mnoho výhod i pro korporátní využití. Do místní sítě se dá snadno připojit přes ethernetové připojení s PoE napájením.

Přidáme-li k tomu chytře naprogramované uživatelské rozhraní a grafické zpracování, získáváme tak skvělého pomocníka pro recepční nebo office manažery. Ti navíc ocení, že touch panel lze pro komfortnější zacházení snadno připojit k televizi nebo monitoru.

iNELS Touch Panel také umožňuje pravidelné analýzy ve formě reportů a statistik, které ukazují efektivitu a využití zasedacích místností za libovolné časové období. To umožňuje smysluplné úpravy vnitřních pravidel týkajících se rezervací a používaní společných sdílených prostor.

Základní parametry iNELS Touch Panel:

Atraktivní a krásně čitelný desetipalcový displej společně s černě lakovaným hliníkovým šasi v kombinaci se sklem, díky svému elegantnímu vzhledu snadno zapadne do každého prostoru.

Ať už se jedná o kancelář, výstavní halu, konferenční místnost nebo i obyčejný byt či dům. Jeho snadná montáž umožňuje umístění na skleněný, dřevěný i ostatní běžný povrch.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 2. října 2018 - úterý

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

Acronis Backup 12.5