logo ELKO EP, spol. s r.o.

1000000 výrobků z vlastní produkce ELKO EP

Jubilejní miliontý vlastní výrobek na nové SMD lince je jasným důkazem, že ELKO EP si na vlastní produkci zakládá a je na ni právem pyšná. Naše výrobky najdete po celém světě!

Před přibližně dvěma lety firma investovala několik milionů korun do nejmodernější linky pro povrchovou montáž plošných spojů - SMD a právě z této linky letos na podzim vyšel jubilejní miliontý výrobek.

"Z milionu vlastních výrobků mám samozřejmě radost. Navzdory celosvětovému trendu dlouhodobě investujeme do vlastního vývoje, výroby, modernizuje komunikaci se zákazníkem i expedici. A jednoznačně se to vyplácí. Protože víme všechno o každém dílku té velké stavebnice, jsme vždy krok před konkurencí. Ta z velké většiny produkty pouze přeprodává, kdežto u nás se vše rodí,“ říká jednatel a zakladatel firmy Jiří Konečný.

A zákazníci si tohoto nadstandardu samozřejmě cení. Výrobky české firmy ELKO EP se dostaly do více než 66 zemí světa a poptávka po nich neustále roste.

ELKO EP navíc patří mezi největší evropské hráče v oblasti chytrých elektroinstalací pro bydlení, tzv. iNELS - Smart Home&Building Solutions.

Své výrobky má dokonale pod kontrolou od jejich vývoje a betatestování, přes výrobu až po jejich expedici.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 16. prosince 2015 - středa

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj