logo ELKO EP, spol. s r.o.

Nástěnné dotykové ovladače pro všestranné využití

Nástěnné ovladače s dotykovým ovládáním řady GSB3 od ELKO EP se vyrábí ze speciálně tvrzeného skla s laserovým potiskem v černé nebo bílé barvě - 6 tlačítek, vestavěný senzor teploty a intenzity osvětlení.

Dotykový ovladač GSB3 je šestikanálový. Každý kanál - tlačítko, může ovládat kterýkoliv prvek - spotřebič v systému. Výhodou je, že ovladač má integrovaný senzor teploty, světelný senzor, který aktivuje LED podsvícení ve tmě, vibrační senzor jako zpětnou reakci po stisku, LED indikaci sepnutého/vypnutého spotřebiče.

Velkou předností těchto ovladačů oproti klasickým vypínačům je, že sběrnicová elektroinstalace (iNELS BUS System), pro kterou jsou primárně určeny, umožňuje integrovat více funkcí do jednoho místa. GSB3 jsou designově koncipovány do řady přístrojů LOGUS90 a jsou určeny pro montáž do instalační krabice.

Nastavené tlačítek a jejich funkční režimy:

Od množství 100 ks je možné u ovladačů potisknout tlačítka ikonami dle přání zákazníka, což je vhodné zejména při velkých realizacích jako jsou nemocnice, sanatoria, kanceláře, hotely.

Skleněný dotykový ovladač s šesti tlačítky, vestavěným senzorem teploty a intenzitou osvětlení lze pořídit již za 2840 Kč bez DPH.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 26. listopadu 2015 - čtvrtek

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

IT mezi paragrafy