logo ELKO EP, spol. s r.o.

Nová pobočka ELKO EP v USA

Společnost ELKO EP Holding SE Holešov otevřela novou pobočku iNELS SmartHome LLC na americkém trhu ve městě Oregon / stát Wisconsin. Vedle obchodních aktivit bude pečovat i o stávající zákazníky, kterých je v Severní Americe již více než 20.

"Právě Amerika je líhní a zdrojem inspirací nejen pro Smart Home field, ale i pro IT technologie celkově. Je zde mnoho startupů, které do roka zemřou, ale také stabilní firmy, které se do oblasti SmartHome pustili. Trh v USA je pro nás velkou výzvou nejen svoji velikostí, ale i technickou vyspělostí. I když jsou standardy v elektroinstalacích, ať už se jedná o napětí, frekvence či provedení vypínačů nebo zásuvek, odlišné od evropských, stojí za to tyto překážky překonat," uvádí Jiří Konečný, zakladatel ELKO EP a spolumajitel americké firmy.

Manažer a prezident společnosti iNELS SmartHome LLC Witold Lisowski sdílí nadšení majitele společnosti ELKO EP Jiřího Konečného a vysvětluje: "V minulosti jsem pracoval v holandských i amerických společnostech a zkušenosti z firem jako byly Mars, Digital Equipment, PictureTel či Bose využiji zejména k uvedení značky iNELS na trh. Firma jako iNELS musí křičet, co všechno dokáže, a ne pouze šeptat! Zájem o inteligentní systémy je v Americe v současné době enormní. Doufám tedy, že se společnosti iNELS SmartHome LLC bude dařit, protože komplexnost systému a jeho schopnost integrace všech technologií je úžasná a tyto možnosti mnoho dalších společností nenabízí."

Otevřením nové pobočky v USA se ELKO EP zaměřuje na trh chytrých domů, který zde v současné době zažívá mohutnou expanzi.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 29. září 2015 - úterý

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

tesena fest 2018