logo ELKO EP, spol. s r.o.

Nová verze bezdrátové dotykové ovládací jednotky RF Touch

Bezdrátová dotyková ovládací jednotka RF Touch přináší vizualizaci a ovládání všech zařízení z jednoho místa. Instalace bez bourání zdí s dosahem až 200 m. Pod kontrolou tak máte kompletní ovládání Vašeho chytrého domu.

Nová verze bezdrátové dotykové ovládací jednotky RF Touch s označením 2.28 disponuje možností nastavení týdenního programu stmívacího prvku. V definovanou hodinu jednotka RF Touch odešle povel stmívači, který umožní plynulý doběh stmívání podle nastavených požadavků.

Do firmwaru byl implementován bezdrátový soumrakový spínač (RFSOU-1) umožňující navázat komunikaci až s 10 spínacími prvky. Ty přijetím signálu dál ovládají osvětlení nebo jiné spotřebiče. Přidán byl i bezdrátový záplavový detektor (RFSF-1), který po detekci vody vysílá informaci spínacím prvkům k zavření ventilu, spuštění alarmu a zaslání informativní sms nebo hovoru prostřednictvím GSM brány.

K efektivnímu spojení přispívá i bezpečnostní funkce. Po detekci vody je nutné vždy resetovat záplavový detektor z důvodu eliminace nežádoucích spínání způsobených poklesem hladiny, znovu natečením vody atd.

Do systému je také přidána bezdrátová žárovka RF-WHITE, která umožňuje měnit barvu světla i jas. Je možné ji přidávat do scén s ostatními prvky. Vysvitne-li v zimě slunce, lze dotykem změnit nastavení domu scénou nazvanou "Slunce". Jedním dotykem tedy snížíte intenzitu topení, otevřete žaluzie, vypnete osvětlení v celém domě atd. Dle potřeb jednotlivce či rodiny lze vytvořit scénu až s 20 prvky.

Bezdrátová dotyková ovládací jednotka RF Touch - specifikace:

Bezdrátová dotyková ovládací jednotka RF Touch centrálně řídí vytápění, stmívání světel, ovládání žaluzií, spínání elektrospotřebičů a jiných zařízení.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 23. července 2015 - čtvrtek

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

Acronis True Image 2019