logo ELKO EP, spol. s r.o.

Ovládejte svůj dům snadno pomocí chytrého telefonu

Dům pod palcem - to je nová aplikace, kterou si stáhnete do mobilního telefonu a můžete hned ovládat světla, větrání, klimatizaci, topení nebo dokonce sledovat, co se děje v domě.

Sada Domu pod palcem obsahuje RGB LED žárovku, spínanou zásuvku, kameru a chytrou RF krabičku. Tyto základní komponenty chytrého bydlení jsou připraveny pro snadnou a rychlou instalaci. Lze jej rozšířit až na 40 prvků. Prostřednictvím aplikace chytrého telefonu lze všechny prvky komfortně ovládat z domu i mimo něj.

Zapojení a nastavení sady zvládne i naprostý laik. Pokud byste si přece jen nevěděli rady, podrobnější informace nebo instalační video najdete na dumpodpalcem.cz.

Důležitou zprávou je, že nemusíte měnit celou elektroinstalaci najednou. Můžete se postupně seznamovat s jednotlivými částmi a ty postupně rozšiřovat a doplňovat dle finančních možností. Jsou cenově dostupné, koupit si je může skutečně každý.

Česká společnost z Holešova ELKO EP všechny produkty vyrábí a vyvíjí. Proto se může jednoznačně zaručit za kvalitu a dovolit si dát zákazníkům 5 let záruční dobu.

Sadu Dům pod palcem lze pořídit za 7024 Kč bez DPH.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 7. prosince 2015 - pondělí

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

Acronis Backup 12.5