logo ELKO EP, spol. s r.o.

Smart TV jako ovladač pro ovládání chytrého domu

K řízení domácnosti pomocí Smart TV potřebujete pouze její webový prohlížeč, přes který se přihlásíte do chytré RF krabičky, která dál komunikuje s prvky iNELS RF Control. Vysílá a přijímá povely až ze 40 prvků a zpracovává nastavené programy pro automatickou regulaci.

Velkou výhodou tohoto řešení je, že instalaci můžete postupně rozšiřovat od jediného prvku iNELS RF Control až po zmíněných 40 prvků, podle potřeby a finančních možností. Postupně si tak můžete vytvořit komplexní systém bezdrátového ovládání vašeho domova.

Po přihlášení do webového rozhraní si můžete do aplikace vložit svůj vlastní půdorys pokoje nebo celého domu, umístit a přesouvat ikony reprezentující jednotlivá ovládaná zařízení. Nastavovat programy a scény atd.

S chytrou krabičkou si můžete vytvořit svoji chytrou domácnost i ve stávající elektroinstalaci. Můžete si zvolit, zda chcete ovládat bezdrátově (bez jakékoliv sítě nebo internetového připojení) eLAN-RF-Wi-003 nebo pomocí datové sítě (kabelem LAN připojeným do domácí sítě) eLAN-RF-003.

Je dobré vědět, že s eLAN nepotřebujete být nutně připojení k internetu, abyste mohli z pohodlí domova ovládat všechna zařízení. To už samozřejmě neplatí pro vzdálený přístup.

Webové rozhraní iNELS chytré RF krabičky v Smart TV nabízí:

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 3. září 2018 - pondělí

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

tesena fest 2018