logo ELKO EP, spol. s r.o.

ELKO EP míří na indický trh jako dodavatel pro Smart City

ELKO EP se uchází o výběrové řízení v hlavní město Indie New Dehli, které se otevítá modernímu projektu Smart City v oblastech energetiky, dopravy, městských nebo zdravotnických služeb.

"Smart technologie jsou v Indii velkým tématem. Indický trh je hodně dynamický. Nejrychleji se rozvíjející světová ekonomika má stále otevřené dveře pro vstup zahraničních společností, čehož se dá využít - pokud máte co nabídnout a jste po všech stránkách připraveni na silnou konkurenci. Náš systém iNELS má v Indii už tři realizace a prostřednictvím nového partnera, s nímž dlouhodobě spolupracujeme, jsme zařazeni do prestižního projektu Smart City v městské části Lutyens. V tuto chvíli vidím potenciál i v našich RF sadách, poptávka po nich stále roste," říká Boris Kamenický, ředitel technického rozvoje ELKO EP.

ELKO EP je na indickém trhu nováčkem, nicméně podepisuje smlouvu s velkou firmou zaměřenou na výrobu a ovládání osvětlení jako systémovým partnerem, a ta má pobočky po celé zemi.

Několikadenní návštěva Borise Kamenického v Indii zahrnovala jak setkání se zahraničními partnery, tak prezentace systému iNELS BUS, RF sad a školení v této oblasti.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 11. února 2016 - čtvrtek

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

Acronis Backup 12.5