logo ELKO EP, spol. s r.o.

Trendy chytrého bydlení a inteligentní elektroinstalace v iNELS Café

Pro všechny zájemce o chytré bydlení a inteligentní elektroinstalace otevírá společnost ELKO EP ve středu 11.11. 2015 v Praze na Rohanském nábřeží č. 15 svůj další showroom - iNELS Café.

V luxusních prostorách iNELS Café tak budete mít příležitost se setkat se všemi možnostmi inteligentního řízení domácnosti, vyzkoušíte si jeho jednoduchost, intuitivnost a užijete si i špičkový design používaných ovladačů. Přijďte si vyzkoušejte ovládání kamer, elektrospotřebičů, audio-videotechniky a spoustu dalších vychytávek. Díky systému iNELS přestává slovo "nemožné" v domácnosti existovat. Integrace třetích stran je dnes již standardem.

"iNELS je vhodný jak pro nové stavební projekty, tak pro stávající nemovitosti či objekty v rekonstrukci. Umí se přizpůsobit malým bytům, velkým domům i rozsáhlým komerčním objektům. Každý projekt je jedinečný. U zákazníků preferujeme individuální přístup a navrhujeme vždy vhodné řešení tak, aby odpovídalo jejich požadavkům. Zvolit mohou bezdrátovou technologii, která nevyžaduje žádné stavební úpravy, nebo technologii sběrnicovou, jež doporučujeme při plánování novostavby," říká Václav Mahdal, Key Account Manager společnosti ELKO EP.

Chytré domy jsou po chytrých telefonech a televizích dalším logickým krokem vývoje moderní technologie a bydlení zároveň. Mimo zabezpečení přináší uživateli také komfort či výrazné úspory. Svůj dům, byt či jakoukoliv jinou nemovitost můžete na dálku ovládat z jednoho zařízení, například prostřednictvím telefonu či tabletu.

Řídit můžete vytápění, multimédia, osvětlení, kamerový systém nebo například spotřebiče. Výhod přináší chytrý dům mnoho včetně kompletního přehledu spotřeby energií, který máte v reálných číslech kdykoliv k dispozici.

Článek ELKO EP, spol. s r.o. ze dne 27. října 2015 - úterý

Další články od ELKO EP, spol. s r.o.

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj