share itpoint.cz

RAD Studio s podporou Desktop Bridge pro rychlou transformaci na Windows 10

RAD Studio je prvním integrovaným vývojovým prostředím poskytujícím zabudovanou podporu balení aplikací typu Win32 i Win64 pro Windows 10 Desktop Bridge a pro šíření prostřednictvím Windows 10 Store.

Podpora šíření pomocí nástroje Desktop Bridge v produktu RAD Studio umožní vývojářům přímo z integrovaného vývojového prostředí vytvořit distribuční balíček. Ten je určen pro nové i stávající aplikace pro stolní počítače, které byly vytvořeny pomocí nástrojů Delphi nebo C++Builder. Programátorům to otevírá možnost dodávat milióny stávajících i nově vytvořených aplikací stamiliónům uživatelů Windows, a to v řádu minut.

Tento distribuční formát pro Windows 10 Store, nově podporovaný v RAD Studiu, umožní vývojářům ten nejrychlejší způsob, jak nejen modernizovat stávající aplikace a obohatit je o poslední podobu uživatelského rozhraní Windows 10, tak i v mžiku sbalit aplikace pro umístění na aplikační obchod Windows 10 Store.

Poslední vylepšení produktů přineslo i řadu nativních komponent WinRT/UWT, nová aplikační programová rozhraní a nové komponenty VCL.

"Tím, že RAD Studio dovolí vývojářům rychle přetvářet stávající aplikační kód na formát vhodný pro Windows Store, Embarcadero poskytuje tu nejrychlejší cestu na trh se stamilióny zákazníků používajících Windows 10. Přidání podpory Windows Store k již zabudovaným podporám balení aplikací pro obchody platforem iOS, Android a macOS nabízí RAD Studio vývojářům šanci snadno oslovit miliardy uživatelů jediným zdrojovým kódem kompilovaným pro všechny významné a vedoucí platformy," říká Atanas Popov, generální ředitel společnosti Embarcadero.

Hlavní výhody podpory Desktop Bridge:

  • Jediný zdrojový kód pro nativní aplikace a všechny významné obchody s aplikacemi - vývojáři, kteří již používají, nebo teprve startují projekty využívající komponentovou architekturu FMX nezávislou na cílové platformě, nyní mohou vytvářet a šířit kompilované aplikace z jediného zdrojového kódu pomocí všech významných obchodů s aplikacemi zahrnujícími Android, iOS, macOS a Windows.
  • Nízké náklady a malá rizika migrace na Windows 10 - migrace na Windows 10 se dá provést v řádu minut, aniž by programátoři museli složitě upravovat stávající kód aplikací, vynakládat další prostředky na přeškolování týmů či nové testování a trávit další čas nutný na migraci.
  • Včasné umístění aplikací na Windows Store - RAD Studio poskytuje první a velice ranou výhodu miliónům vývojářů, kteří zamýšlejí přejít na Windows 10 a jeho aktivní aplikační obchod dostupný stamiliónům koncových uživatelů na celém světě.
  • Rychlá transformaci na Windows 10 - RAD Studio vývojářům dovolí převést stávající aplikace tak, aby plně využily výhod Windows 10 rychleji než pomocí jakéhokoli jiného nativního vývojářského nástroje pro Windows. Tím dramaticky snižují rizika migrace aplikací pod Windows 10.

Článek Embt.biz s.r.o. ze dne 16. ledna 2017 - pondělí, čteno 11937x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články Embt.biz s.r.o.

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

RAD Studio s podporou Desktop Bridge pro...

RAD Studio 10.1 Berlin Update 2 - Annive...

Podpora Windows 10 Anniversary Update sp...

Akademický program Embarcadero - vývojov...

Nový InstallAware X5 s podporou vývoje p...

RAD Studio 10.1 Berlin na semináři v Brn...

Inovativní práce s daty pomocí databáze ...

DB PowerStudio 2016 - řešení týmového pr...

RAD Solution Pack - sada komponent VCL a...

Co přináší nové Embarcadero RAD Studio, ...

RAD Studio 10 Seattle pro snadný přechod...

Embarcadero kupuje společnost Raize Comp...

BeaconFence - řešení pro interaktivní ap...

Majáčky Sensorberg pro IoT aplikace

AppAnalytics pro analýzu využívání aplik...

Nová verze XE7 nástroje Embarcadero ER/S...

Nová verze XE8 rodiny produktů RAD Studi...

Další významný zákazník přechází z CA ER...

Akvizice nástrojů Castalia for Delphi a ...

Nové portfolio databázových nástrojů ER/...

Podpora iOS 8 v RAD Studiu XE7 a novém v...

Nová verze Embarcadero RAD Studio XE7

Appmethod s podporou jazyka C++

Embarcadero uvádí RAD Studio XE6

Appmethod - vývoj software pro více druh...

CA ERwin Data Modeling - nástroj pro mod...

Embarcadero rozšiřuje databázové nástroj...