logo Enehano Solutions s.r.o.

Nové možnosti automatizace firmy a digitální transformace

Digital Transformation Summit navazuje na každoroční konferenci Basecamp Prague od Salesforce, která se letos kvůli pandemii koronaviru nekoná. Akce proběhne online na platformě Confer-O-Matic ve čtvrtek 15. 10. 2020 od 14:00 hod. - registrací si zajistíte místo mezi inovátory v oblasti marketingu, sales a CX.

"Podobně jako Basecamp chceme především poskytnout možnost přiučit se něco konkrétního a praktického od úspěšných firem. A to ať už člověk pracuje v obchodu, financích, marketingu, zákaznickém servisu nebo IT. Přestože se event bude konat online, nepřijdou účastníci ani o networking. Ten bude probíhat přes platformu Confer-O-Matic, kde se bude možné účastnit různých přednášek i networkingu s experty a speakery,“ říká Jiří Mach, CEO české technologické společnosti Enehano Solutions, která je hlavním organizátorem akce.

Digital Transformation Summit (DTS) přinese mnoho inspirace od inovátorů v automatizaci firemních procesů i přímo od Salesforce, celosvětově nejinteligentnějšího systému řízení vztahů se zákazníky.

DTS otevře samotný Salesforce, za který vystoupí Hrvoje Supic, regionální viceprezident odpovědný za střední a východní Evropu. Ten kromě pohledu Salesforce na digitální transformaci představí novinky a pokrok v regionu CEE, stejně jako vliv onemocnění COVID-19.

Těžištěm celého summitu budou ale hlavně inspirativní příběhy vůdčích tuzemských firem v oblasti automatizace a jejich případové studie zaměřené na automatizaci a digitální transformaci firemních procesů a komunikaci se zákazníkem.

Účastníkům tak bude například představeno, jak za pomoci umělé inteligence řídit distribuční sítě během koronakrize, jak řídit obchod a management partnerské komunity nebo jak zavést Cloud CRM do Enterprise společnosti.

Z tuzemských speakerů se představí třeba Pavel Kotting (ředitel IT, ČMSS), Vladimír Püschner (ředitel IT, DPD) anebo Jan Zimovčák (Digital Marketing Specialist, Flowmon Networks).

Kromě workshopů se mohou zájemci těšit na sekci online Q&A, kde se budou moci ptát klíčových lokálních expertů na téma digitální transformace.

O své postřehy se podělí například:

Článek Enehano Solutions s.r.o. ze dne 8. října 2020 - čtvrtek

Další články od Enehano Solutions s.r.o.