logo Enehano Solutions s.r.o.

Campaign Management pomáhá se správou marketingových kampaní v bankovnictví

Campaign Management je unifikovaný nástroj pro správu kampaní a prodejních příležitostí - od vytvoření, přes exekuci a správu, až po vyhodnocení jednotlivých unikátních principů a kanálů při zpracovávání obchodních potenciálů.

Efektivní práce s daty (např. klientská loajalita a spokojenost) a možnost nejen jejich uchovávání a postupného reportingu, ale i patřičného rozvoje k maximalizaci užitku - to jsou hlavní cíle Campaign Management (CM) řešení.

Právě v této oblasti úspěšně zabodovala startupová společnost Enehano Solutions, která získala prestižní ocenění Partner roku 2016 pro oblast IBM Commerce Solutions za vítězství ve výběrovém řízení na dodávku Campaign Management řešení pro Equa bank, celkové správy multi-kanálových kampaní.

"Enehano Solutions se primárně zaměřuje na oblast Salesforce, CRM, marketingu a digitálních technologií. A právě proto jsme se rozhodli rozšířit naše kompetence o řešení IBM Marketing Solutions a stát se partnerem IBM pro tuto oblast. Díky této kompetenci jsme schopni našim zákazníkům nabídnout širší škálu služeb především v oblasti Campaign Managementu, digitálních kanálů, personalizace a omni-channel marketingu. Campaign Management je pro moderní společnost klíčovým obchodním prvkem v marketingové strategii. Nyní jsme partnerem Equa bank pro implementaci Campaign Management řešení na bázi IBM Campaign a IBM Marketing Cloud a jejich integraci na současné komunikační kanály banky," říká Jiří Mach, jednatel společnosti Enehano Solutions.

Do rodiny IBM Marketing Solutions patří:

Článek Enehano Solutions s.r.o. ze dne 20. dubna 2017 - čtvrtek

Další články od Enehano Solutions s.r.o.