logo Eset software s.r.o.

Eset Výkupné: prodloužení licence při přechodu od konkurence

Společnost Eset spustila kampaň Eset Výkupné - pokud si firma koupí jeden z bezpečnostních produktů, Eset poskytne slevu ve formě prodloužení licence o dobu, po kterou ještě platí konkurenční řešení. Akce trvá do 30.4. 2011.

Nová nabídka je určena především pro malé a střední podniky. "Spousta z těchto firem se rozhodne pro určitý bezpečnostní software, po čase ale zjistí, že jim z různých důvodů nevyhovuje. Nemohou si ovšem dovolit nechat licenci propadnout, a tak čekají, až jim vyprší platnost licence a teprve poté se rozhodnou pro konkurenční řešení. Proto ESET přišel s kampaní - ESET Výkupné," řekl Jaroslav Fabián, Marketing Director společnosti Eset software.

Ke splnění podmínek akce Eset Výkupné je nutné doložit platný doklad o legálním nabytí konkurenčního softwaru (např. kopii faktury s názvem produktu, počtem licencí a termínem exspirace). Následně bude poskytnuta výhoda ve formě prodloužení platnosti o dobu, která zbývala do exspirace u konkurenčního řešení. Maximální délka takového prodloužení je 1 rok.

Akce platí pouze při zakoupení 5 a více licencí, a to u všech produktů Eset ve verzi Business Edition, včetně serverových řešení.

Další články k tématům - bezpečnost - exspirace - kampaň - konkurence - licence - sleva - Jaroslav Fabián

Článek Eset software s.r.o. ze dne 8. února 2011 - úterý

Další články od Eset software s.r.o.