share itpoint.cz

Nová vývojová centra ESETu v Kanadě a Rumunsku

Rozšíření počtu vývojových center umožní společnosti zlepšit schopnost rychle a správně reagovat na nové internetové hrozby a podporovat aktivní monitoring škodlivých kódů ESET Threat Intelligence.

Po úspěšném roce, v němž společnost ESET zaznamenala globální růst a rozšířila své zastoupení v Německu - Mnichov a Velké Británii, nyní investuje do rozšíření výzkumného a vývojového týmu po celém světě. Expanze dále potvrzuje dlouhodobou strategii stát se světovým TOP 3 dodavatelem bezpečnostních řešení v IT.

"Otevření dvou nových výzkumných a vývojových center ve zcela odlišných částech světa je důležitým krokem v rozvoji společnosti ESET a dobrým startem do roku 2017. Tím, že dlouhodobě investujeme do talentů a jejich schopností, můžeme našim zákazníkům neustále poskytovat ty nejlepší služby. Těžíme přitom z našeho třicetiletého know-how, které zajišťuje bezpečnost jak domácím uživatelům, tak firmám, a drží ESET na špici v oboru počítačové bezpečnosti. Otevírání dalších výzkumných a vývojových center po celém světě je jedním z klíčových aspektů, na které se chceme i v budoucnu zaměřit," říká Juraj Malcho, technologický ředitel společnosti ESET.

Nová kancelář v centru Montrealu rozšiřuje již existující pobočku ESET Canada Recherché, která byla založena v roce 2009 v areálu místní Polytechnické univerzity. Během následujících let dosáhla montrealská výzkumná laboratoř společnosti ESET mimořádných výsledků. Od svého vzniku realizovala nejmodernější výzkumné projekty a zvláště se zaměřovala na zvyšování povědomí o internetových hrozbách a informovanosti veřejnosti o těchto rizicích.

ESET dále vstupuje na rumunský trh, kde otevírá své první vývojové centrum v Jasy. Společnost plánuje zaměřit tuto pobočku na vývoj klíčových back-end technologií. Jasy má kvalitní univerzity a poskytuje talentovanou pracovní sílu, což odpovídá našim požadavkům na budování silných a nezávislých týmů zodpovědných za vylepšování stávajících produktů a technologií, ale i za vývoj zcela nových řešení.

Společnost ESET v současné době zaměstnává více než 1300 odborníků po celém světě. Její globální centrála se nachází v Bratislavě, jednotlivá obchodní zastoupení, výzkumná a vývojová centra provozuje po celém světě včetně Prahy.

Společnost ESET rovněž vybudovala síť obchodních partnerů, díky nimž jsou její bezpečnostní produkty distribuovány ve více než 200 zemích světa.

Článek ESET software spol. s r. o. ze dne 24. ledna 2017 - úterý, čteno 429x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články ESET software spol. s r. o.

ESET Crysis Decryptor pro dešifrování da...

Šifrování dat jako možný nástroj pro nap...

Malware Danger v Česku opět posiluje

Z ransomware na Androidu se stává globál...

Ochrana firemních dat proti cíleným útok...

Změny v top managementu ESET

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Malware Danger je v Česku na ústupu, dow...

Nová vývojová centra ESETu v Brně a Žili...

Pozor na malware, který se šíří v Česku ...

Nová vývojová centra ESETu v Kanadě a Ru...

Bezpečnostní řešení ESET pro domácí i fi...

Malware KillDisk šifruje obsah napadenýc...

Malware Danger představuje největší viro...

Ochrana před ransomware pro domácí uživa...

Sto ocenění ve srovnávacích testech VB10...

Vánoční slevy na Facebooku mohou být zne...

Nebyl váš počítač také zneužit k botnet ...

Malware Danger - nejrozšířenější počítač...

Testy bezpečnostních IT řešení nejlépe z...

Škodlivé reklamní bannery šíří exploit k...

Češi jsou lehkovážní při používání mobil...

ESET Crysis Decryptor - nástroj pro deši...

Ransomware Locky se šíří na Facebooku

ESET Smart Security 9 zabodoval v testu ...

Bezplatný nástroj ESET Retefe checker pr...

Malware Retefe útočil na klienty Tesco B...

Nová pobočka ESET v Mnichově

Malware Danger je stále největší hrozbou...

Domácí routery jsou často bez zabezpečen...