logo Exponet s.r.o.

Bezpečnost v Cloudu 2012

Druhý ročník konference a výstavy se koná 15.5. 2012 v kongresovém centru U Hájků. Konference přiblíží účastníkům bezpečnostní témata v Cloud Computingu. Ve výstavní části konference se také budou moci setkat a diskutovat s odborníky v této oblasti.

S rostoucím množstvím dat se zvyšuje hodnota informací a znalostí v nich ukrytých. Firmy začínají více poznávat výhody a nevýhody cloud computingu. Proto Ing. Ivan Kutil (Solution Architekt, AppSatori) klade následujíci otázky: "Jedná se pouze o marketingový tah nebo jde o opravdovou revoluci? Jaké jsou bezpečnostní hrozby, a dokáže je cloud eliminovat?"

Na ně, ale i na další bude hledat odpovědi ve své přednášce nazvané Informační bezpečnost v době cloudové - příležitost nebo hrozba?

David Matějů (Commercial Technology Consultant, RSA bezpečnostní divize EMC) pohovoří konkrétně o zajištění bezpečnosti virtuálního datacentra a zajištění shody s platnými předpisy a zákony. Ve své přednášce ukáže způsob, jak obou těchto cílů elegantně dosáhnout.

Zástupci dalších renomovaných firem, zúčastněných na konferenci představí svá konkrétní řešení problematiky bezpečnosti v cloudu.

Partnery konference jsou společnosti: RSA bezpečnostní divize EMC, D-Link, APC by Schneider Electric, Microsoft, Fortinet, IBM.

Registrace je již otevřena.

Další články k tématům - cloud - konference - Ivan Kutil - David Matějů

Článek Exponet s.r.o. ze dne 24. dubna 2012 - úterý

Další články od Exponet s.r.o.