logo Exponet s.r.o.

Business Intelligence Conference 2012: chytrost pro 21. století

Konference nabídne širokou škálu novinek, produktů a technologií z oblasti BI i možnost osobních konzultací účastníků konference s odborníky a dodavateli řešení. Akce se koná 17.4. 2012 v kongresovém centru U Hájků v Praze, registrace je již otevřena.

Po úspěchu loňské premiéry pořádá společnost Exponet 17.4. 2012 druhý ročník Business Intelligence Conference v kongresovém centru U Hájků v Praze.

Účastníci se například dozvědí vše podstatné o Power View (nový tzv. samoobslužný BI nástroj v SQL Server 2012) přímo od produktového manažera společnosti Microsoft Roberta Havránka.

Jak se vypořádat s obrovsky rychlým nárůstem dat a jak proměnit tuto hrozbu v potenciální výhodu? To poradí Vladimír Kyjonka, BI Advisor ze SAS Institutu ČR.

Mnoho odborníků hledá odpověď na zásadní otázku, jak vybrat ten správný nástroj a jaké mohou být jeho skutečné přínosy. Odpověď jim pomůžou najít zástupci společnosti KOMIX, s.r.o. , a to i v živé ukázce na příkladu praktického využití systému BI např. v oblasti obchodu.

Erik Caha a Miloslav Peterka z BI Experts, s.r.o. ukáží, jak dál pokračovat v řešení Business Intelligence i nad rámec Power View, přitom stále využívat funkcí v nových edicích MS SQL Server a třeba vše skloubit s celopodnikových zpravodajstvím.

A jak rychle z dat získat užitečné informace? Tomáš Pour, výkonný ředitel společnosti Alvila Systems navíc bude přednášet o tom, jak v těchto informacích najít potenciál pro další rozvoj. Přesvědčí účastníky o tom, že od nynějška budou datové analýzy snazší než kdykoliv předtím.

Celý odborný program zakončí přednáška Luboše Bednáře na téma Řízení kvality dat prostřednictvím SQL Serveru 2012, ve které se účastníci mj. dozvědí, že každá organizace může zlepšit své fungování, pokud je řízena na základě přesných a relevantních informací.

Článek Exponet s.r.o. ze dne 27. března 2012 - úterý

Další články od Exponet s.r.o.

Acronis Backup 12.5