logo Exponet s.r.o.

Data Storage Workshop představí žhavá témata současnosti

8. ročník odborné konference Data Storage Workshop se uskuteční 19.9. 2013 v Kongresovém centru U Hájků v Praze 1. Mezi tématy jsou integrace mobilních zařízení dle politiky BYOD (Bring Your Own Device), disková pole VNX či StorageCraft a mnoho dalších.

Společnost Hitachi Data Systems představí v úvodní přednášce Bezpečný BYOD v privátním cloudu/Data budou kapitál ne finanční závazek své integrované on-premises řešení bezpečné synchronizace a sdílení firemních souborů na všech mobilních zařízeních. Data se bezpečně ukládají na objektové cloudové zařízení, firemní IT nad nimi neztrácí dohled, a firma dosáhne až 40% absolutních úspor na IT prostředcích.

Absolutní novinku představí Václav Šindelář z EMC Czech Republic - disková pole VNX, která budou světové veřejnosti představena teprve v září tohoto roku.

Storage Craft - disaster recovery jako služba bude tématem pro přednášku společnosti Zebra systems, s.r.o. "Současná ekonomická situace není příliš nakloněna investicím. Výjimkou není ani disaster recovery a zálohování. Je to také doba dynamických změn a přesunů z fyzického prostředí do virtuálního a cloudu. Řešení nabízí StorageCraft - mimořádně stabilní technologie pro disaster recovery a zálohování i v MSP formě - DRaaS (disaster recovery jako služba). Navíc je to služba flexibilní, která pro zákazníky není podmíněna žádnými časovými nebo finančními závazky", uvádí k tomuto tématu přednášející – Zdeněk Bínek, ředitel společnosti.

I v ostatních přednáškách se představí renomované společnosti, jako jsou APC by Schneider Electric, CA Technologies a Abacus Electric.

Registrace je již otevřena.

Další články k tématům - BYOD - cloud - konference - Workshop

Článek Exponet s.r.o. ze dne 28. srpna 2013 - středa

Další články od Exponet s.r.o.