logo Exponet s.r.o.

IT Security Workshop 2012 se blíží

Již 20.3. 2012 budou na odborné konferenci prezentovány metody a nástroje k efektivnímu zajištění bezpečnosti informačních a komunikačních systémů. Letošní, již šestý ročník IT Security Workshopu je zaměřen na podnikovou mobilní bezpečnost a bezpečnost datových sítí.

Dynamický rozvoj mobilních technologií je příčinou obrovského nárůstu nových mobilních zařízení s různými operačními systémy, což může ve firmách způsobovat zásadní problémy se zachováním bezpečnosti systémů. Je možné se těmto rizikům efektivně bránit?

Na tyto a další otázky odpoví ve své přednášce Petr Moláček ze společnosti Ness Technologies, která je jedním z leadrů na českém trhu v této oblasti. Účastníci konference se na IT Security Workshopu dozvědí o novinkách v podnikové mobilní bezpečnosti, správě smartphonů a tabletů.

Také problematika bezpečnosti datových sítí patří mezi velmi atraktivní a žádaná témata. Té se budou přednášející věnovat z různých pohledů, ať už to bude řešení bezpečnosti datových sítí, ověřování bezpečnosti síťových prvků či efektivní datová centra.

Ivan Hábovčík ze společnosti APC by Schneider Electric seznámí posluchače s tím, jak dosáhnout snížení nákladů za elektrickou energii, která je jednou z největších položek v ročním účtu za provoz datových center.

Z dalších přednášek jmenujme například problematiku bezpečnosti v době hackerů, chytré řešení pro filtrování českého webu či vícevrstvou ochranu ICT. Fenomén sociálních sítí bude hlavním tématem přednášky o podvodech na Facebooku na území ČR.

Předností konference IT Security Workshop je komplexnost a rozmanitost přístupu k problematice, která je zásadní pro všechny odborníky, kteří ve firmách zajišťují bezpečnost IT systémů.

Témata konference IT Security Workshop 2012:

Konference se koná 20.3. 2012 v Kongresovém centru U hájků v Praze.

Další články k tématům - Facebook - hacker - ICT - konference - SmartPhone - tablet - UTM - Workshop - Ivan Hábovčík

Článek Exponet s.r.o. ze dne 8. března 2012 - čtvrtek

Další články od Exponet s.r.o.

Acronis Backup 12.5