logo Exponet s.r.o.

Kalendář odborných ICT konferencí v roce 2014

Odborné konference Exponet přinášejí firmám příležitost efektivně oslovit cílovou skupinu klientů formou přednášek, výstavních sektorů, workshopů, seminářů a reklamních aktivit. Kombinovaná forma akce (konference + výstava) je vhodná nejen pro prezentaci produktů, ale také pro obchodní jednání se zákazníky.

IT Security Workshop - 18.3. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 4.2. 2014

Cílem akce je seznámit odborníky podílející se na budování a řízení informační bezpečnosti s riziky v oblasti ochrany dat a s možnostmi, jak tato rizika snížit. Hlavními tématy jsou: security management, ochrana dat a programů, bezpečnost sítí, antivirová ochrana, antispam a antispyware.

BI & Big Data Conference - 15.4. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 4.3. 2014

Objem a rozmanitost dat narůstá geometrickou řadou a firmy potřebují okamžitou a kvalitní analýzu nových dat jako podklad pro správná rozhodnutí. Konference představí možnosti business intelligence aplikací, Big Data nástrojů, technik a technologií. Hlavní témata: Big Data, Business Intelligence, datové sklady, dolování dat, systémy pro podporu rozhodování.

Bezpečnost v Cloudu - 13.5. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 1.4. 2014

Cloud Computing se stal využívaným nástrojem pro zvyšování efektivity a kvality procesů v mnoha organizacích. Konference přiblíží návštěvníkům bezpečnostní témata v Cloud Computingu. Hlavní témata: data loss protection, data leakage protection, sdílení technologií, vnitropodnikové hrozby, identifikace a evaluace rizik v cloudu, zabezpečení uživateského rozhraní.

Document Management Conference - 10.6. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 29.4. 2014

Každá organizace od státních institucí, nadnárodních korporací po střední a malé firmy pracuje s velkým množstvím dokumentů a dat. Podstatou document managementu není pouze uchování dokumentů, ale zejména jejich zpracování a zpřístupnění v kontextu firemních procesů. Hlavní témata: workflow, archivace a dlouhodobé ukládání elektronických dokumentů, elektronizace procesů, digitalizace, certifikace dokumentů.

Data Storage Workshop - 23.9. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 12.8. 2013

Data Storage Workshop nabízí možnost představit IT managerům a IT profesionálům produkty, služby a řešení v oblasti zálohování, ukládání, archivace, bezpečnosti a správy dat, networkingu.

Svět informatiky ve finančnictví - 7.10. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 26. 8. 2013

Odborná konference je určena pro IT pracovníky a zástupce managementu ve finančním sektoru. Přináší přehled řešení, která umožňují společnostem v této oblasti zefektivnit množství interních procesů, zavádět inovativní obchodní modely a uchovat bezpečnost citlivých dat a informací.

Cloud Computing Conference - 11.11. 2014, Praha, uzávěrka přihlášek do 30.9. 2013

Model Cloud computingu změnil ve světě informačních technologií zažité postupy a obchodní modely. Konference se věnuje jeho možnostem, novinkám a souvisejícím tématům: software jako služba, platforma jako služba, infrastruktura jako služba, virtualizace, datová centra.

Dále připravujeme konference v Bratislavě:

Článek Exponet s.r.o. ze dne 9. prosince 2013 - pondělí

Další články od Exponet s.r.o.