logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Robert Šuhada

Data Science Team Leader společnosti Foxconn 4Tech

Robert Šuhada - Foxconn 4Tech s.r.o.logo Foxconn 4Tech s.r.o.LinkedIn

Umělá inteligence založená na hlubokém učení patří mezi základní stavební kameny našich řešení, která uvádíme na český i mezinárodní trh. Ve spojení s automatizací, pokročilou datovou analytikou a systémy pro řízení výroby vytváří unikátní koncept pro chytré továrny a další obory.

V aplikaci hlubokého učení v oblasti strojového vidění pro průmysl patří Foxconn 4Tech mezi první poskytovatele těchto služeb a řešení na světě.

Jan Rezek

Marketingový manažer společnosti Foxconn 4Tech

Jan Rezek - Foxconn 4Tech s.r.o.logo Foxconn 4Tech s.r.o.

Foxconn 4Tech startuje první sérii vlastních odborných seminářů a workshopů pro zákazníky a partnery řešící aktuálně problematiku IoT. Akce, které letos pořádáme, reagují na současné trendy a potřeby českých i mezinárodních zákazníků a pomáhají prostřednictvím praktických ukázek a příkladů otevřít diskuzi o reálném využití technologií a řešení v běžném firemním prostředí.

Z pozitivních reakcí na první semináře věříme, že jsme se vydali správným směrem. V letošním roce připravujeme celou řadu setkání pro oblast Průmyslu 4.0 a chytrých odvětvových řešení založených na IoT technologiích.

ManDay.it 2018