logo Foxconn DRC s.r.o.

Foxconn DRC s.r.o.

Foxconn DRC poskytuje evropským zákazníkům služby v oblasti designu a HW/SW vývoje. To zahrnuje kompletní vývoj elektrozařízení, design jejich vzhledu, výběr materiálů a jejich vlastností a následnou přípravu pro výrobu. Ve spolupráci s výrobními podniky Foxconnu umožňuje případně nabídnout i výrobu výsledného produktu.

Foxconn DRC (Development and Research Centre) se zaměřuje především na vývoj produktů v oblastech Smart Home/Office/City, Smart Energy, Automotive, obecně IoT.

Vytváří cloudové služby spojující jednotlivé produkty do jakýchsi komunit, což jim umožňuje sdílet data a s pomocí prediktivní analýzy zpětně lépe optimalizovat funkcionalitu jednotlivých zařízení. Benefitem pro zákazníka může být například vyšší úspora energie a podobně.

Foxconn DRC spolupracuje se zákazníky především z automobilového průmyslu, energetiky, telekomunikací a dalších průmyslových odvětví. V energetice chce přispívat řešeními pro získávání energie ze solárních panelů a eMobilitu - akumulace energie pro elektromobily, elektrokola, dobíjecí infrastruktura apod.

Foxconn DRC přináší na evropský trh existující produkty vývojových center Foxconnu v Číně a na Taiwanu. Zde se jedná především o modifikaci těchto produktů tak, aby splňovaly evropské normy a legislativu.

Aktuální články od Foxconn DRC s.r.o.

QuBit Conference Prague 2019 is open!