logo Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Fujitsu a NetApp rozšiřují partnerství

Společnosti Fujitsu a NetApp rozšíří globálně své partnerství, aby mohly nabízet lepší řešení v segmentu virtualizace a správy ukládání dat.

Společnosti Fujitsu a NetApp nabízejí svým zákazníkům již léta výkonné produkty a řešení a mají společnou vizi výpočetního střediska budoucnosti.

"Podniky hledají dnes více než kdy jindy úspory nákladů na provoz IT infrastruktury," říká Tom Georgens, prezident a CEO společnosti NetApp. "Díky rozšířenému partnerství se společností Fujitsu budeme moci nabídnout ještě úspornější automatizovaná řešení managementu dat."

"Před rokem jsme začali jako základní pilíř IT řešení od společnosti Fujitsu nabízet tzv. dynamické infrastruktury," říká Kai Flore, prezident a CEO společnosti Fujitsu Technology Solutions. "Unified storage společnosti NetApp pro správu datových úložišť lze bez problémů kombinovat s našimi SAN úložišti ETERNUS.“"

Obě společnosti pracují na integraci softwaru pro správu unified storage od firmy NetApp do infrastruktury společnosti Fujitsu. Servery, sítě, datová úložiště a software tak mohou být dynamicky spojovány do logických systémových platforem, které lze ovládat z jednoho místa. Součástí smlouvy mezi společnostmi NetApp a Fujitsu je i dohoda o společných poradenských službách, servisu a dalším společném vývoji softwaru pro správu datových úložišť.

Článek Fujitsu Technology Solutions s.r.o. ze dne 8. ledna 2010 - pátek

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.