logo Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Minipočítač s modulární konstrukcí a mnoha možnostmi montáže

Celkový objem nového počítače Fujitsu ESPRIMO G558 je pouhých 0,86 litru, kompaktní konstrukce je o 96% menší než tradiční stolní počítač typu microtower a dodává se s nejnovějšími procesory Intel Core 8. generace. Prostorové požadavky a kabeláž jsou omezeny na nejnižší možnou míru.

Díky minimálnímu tepelnému výkonu a hlučnosti lze ESPRIMO G558 nainstalovat kamkoli - na zeď, pod stůl nebo za displej. Při propojení s displejem FUJITSU P24-9 TE umí jediný kabel USB-C zprostředkovat napájení i síťové připojení a synchronizovat vypínání napájení mezi displejem a počítačem.

S mimořádně malými prostorovými požadavky a mnoha možnostmi montáže znamená ESPRIMO G558 alternativu ke stolnímu počítači all-in-one, což umožňuje vytvářet flexibilní sestavy all-in-one s dodatečnou výhodou v podobě možnosti upgradovat počítač v průběhu celé životnosti displeje.

Nový počítač ESPRIMO G558 dokonale zapadá do moderních kanceláří a pracovišť pro zítřek. Jde o minipočítač s modulární konstrukcí, která přináší výjimečnou flexibilitu, ať už se uživatelé rozhodnou pracovat jakkoli, dnes i v budoucnosti.

Nejmenší počítač Fujitsu v sobě spojuje malý objem, nízkou spotřebu, možnost prodloužit životnost displeje a vestavěné bezpečností funkce. Bohatě vybavené, kvalitní zařízení nešetří výkonem a dodává se s procesorem v plnohodnotné patici, který snadno zvládne standardní i pokročilé kancelářské aplikace.

Nejmenší počítač Fujitsu je ideální pro veškerá kancelářská prostředí, především ve státní a finanční sféře, kde prostor, zabezpečení a ekonomika vedou k zavádění menších, úspornějších zařízení s vestavěnými bezpečnostními funkcemi. V otázce rozměrů má nový počítač ESPRIMO G558 nejmenší požadavky na prostor na pracovním stole ze všech zařízení Fujitsu.

Boduje i v oblasti bezpečnosti - díky vestavěnému robustnímu kryptografickému modulu TPM (Trusted Platform Module), slotu na zámek Kensington pro zabezpečení, držáku a obrazovce, a také volitelnému řešení ochrany dat EraseDisk, které trvale odstraní data, jakmile zařízení dosáhne konce životnosti.

ESPRIMO G558 poskytuje pokročilou funkcionalitu stolního počítače v mimořádně kompaktním provedení. Obsahuje procesory Intel Core 8. generace, podporu dvou displejů, podporu starších verzí pro standardní rozhraní minipočítačů (HDMI+DP, 4+2 USB, LAN, audio), paměť DDR4 2666 MHz, podporu M.2 a disk SSD PCI Express NVMe.

Na rozdíl od některých neprodyšně uzavřených jednotek na trhu lze Fujitsu ESPRIMO snadno spravovat a je možné pohodlně provádět úpravy hardwaru nebo pevných disků a paměti. Počítač ESPRIMO G558 jsme navrhli, vyvinuli, otestovali a vyrobili podle německých výrobních norem v německém Augsburgu a překračuje požadavky odvětví.

Nový počítač ESPRIMO G558 je nejmenší zařízení v řadě počítačů Fujitsu ESPRIMO. Společnost Fujitsu rovněž nabízí o trochu větší minipočítač ESPRIMO Q558, jenž má stejný výkon jako nové zařízení ESPRIMO G558, ale obsahuje také volitelnou vestavěnou optickou jednotku a integrovaný napájecí zdroj.

Dostupnost a ceny

Počítač ESPRIMO G558 je dostupný ihned v regionu EMEIA. Ceny se liší podle parametrů a začínají zhruba na 15000 Kč, včetně systému Windows Pro. K dispozici jsou také speciální možnosti montáže displejů pro displeje Fujitsu řady P a B.

Další články k tématům - all-in-one - DDR4 - displej - ESPRIMO - HDMI - kancelář - LAN - microtower - minipočítač - SSD - úspory

Článek Fujitsu Technology Solutions s.r.o. ze dne 9. října 2018 - úterý

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.