logo Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Serverové řešení Fujitsu pro VMware EVO: RAIL

Fujitsu představuje hypekonvergovanou infrastrukturu optimalizovanou pro VMware EVO: RAIL. Jde o první integrovaný systém Fujitsu určený čistě pro VMware - je snadno nasaditelný a zajišťuje komplexní infrastrukturu datového centra.

Společnost Fujitsu stojí v čele firem dodávajících nová škálovatelná řešení, která pokládají základy pro hyperkonvergovanou informační infrastrukturu. Nyní uvádí zcela novou třídu technologií, která slibuje proměnit roli datového centra do pozice klíčového faktoru umožňujícího běh byznysu.

Fujitsu řeší zásadní problémy, na které naráží mnoho firemních uživatelů při jednání s interním IT oddělením, zajištěním softwarově definované infrastruktury založené na službách. Integrovaný systém FUJITSU pro VMware EVO: RAIL přichází v pravý čas. Průzkumy neustále dokládají, že uživatelé si stěžují na pomalou implementaci dodatečných výpočetních a úložných kapacit. IT oddělení nestíhají reagovat na rostoucí potřeby interních zákazníků, což jde ruku v ruce s problémy s funkčností různých řešení a růstem nákladů, který převyšuje původní odhady.

Integrovaný systém FUJITSU pro VMware EVO: RAIL je první integrovaný systém Fujitsu určený čistě pro VMware: snadno nasaditelná, komplexní infrastruktura datového centra. Firmy, které přejdou na integrovaná, škálovatelná, softwarově definovaná řešení, mohou zkoumat nové cesty ke snadnému zvýšení kapacit a rychlému růstu. Zároveň mohou využívat flexibilitu a eliminaci úzkých hrdel díky přesunu na dedikované, komplexní systémy.

Navrženo pro vysoký výkon, optimalizováno pro náročné výpočty

Poslední přírůstek do rychle rostoucího portfolia firemních integrovaných systémů společnosti Fujitsu je založen na rackových serverech Fujitsu PRIMERGY CX400, optimalizovaných pro VMware EVO: RAIL. K prvotřídnímu výkonu serveru si může zákazník přičíst také o 27 procent nižší náklady na energie. Díky pokročilé technologii chlazení Cool-safe bude moci druhá generace integrovaného systému FUJITSU pro infrastruktury VMware EVO: RAIL (na trhu se objeví ještě letos) běžet při vyšších teplotách.

Každý integrovaný systém FUJITSU pro VMware EVO: RAIL, který se hodí do standardního racku v datovém centru, je optimalizován na výpočetní hustotu a může na něm běžet buď přibližně 100 obecných virtuálních strojů v datovém centru, nebo zhruba 250 strojů pro virtuální desktopovou infrastrukturu (VDI).

Výkonné servery Fujitsu x86 jsou prokazatelně nejlepší volbou pro běh plně virtualizovaného prostředí VMware. Potvrzuje to aktuální vedoucí pozice společnosti Fujitsu v devíti ze třinácti srovnávacích testů VMmark1. Integrovaný systém FUJITSU pro VMware EVO: RAIL nabídne ještě vyšší výkon po upgradu platformy později v letošním roce na novou generaci procesorů Intel Xeon E5-2600 v3 a podporu DDR4.

V souladu s principem zjednodušování struktury datových center se nový integrovaný systém pro VMware EVO: RAIL objednává jako standardizovaná konfigurace. Organizace, které hledají dodatečné kapacity, mohou jednoduše provést škálování přidáním dalšího integrovaného systému FUJITSU pro systémy VMware EVO: RAIL.

Integrovaný systém FUJITSU pro VMware EVO: RAIL je možné objednávat ihned a první systémy jsou již nasazeny u zákazníků v rámci programu Early-adopter.

Další články k tématům - infrastruktura - PRIMERGY - server - software - virtualizace

Článek Fujitsu Technology Solutions s.r.o. ze dne 2. října 2014 - čtvrtek

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.