logo Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Stylistic M532 Android: nový multimediální tablet Fujitsu pro práci i zábavu

Fujitsu představuje multimediální tablet STYLISTIC M532 Android - ideální mobilní zařízení pro profesionály, kteří chtějí spojit práci a zábavu. Tablet je ideální volbou pro pracovníky, kteří tráví většinu pracovní doby mimo kancelář.

Tablet Stylistic M532 Android je vhodný pro pracovníky, kteří používají při práci vlastní zařízení - tzv. "BYOD" (Bring Your Own Devices), které po práci využívají i k zábavě. Spojuje vysokou úroveň použitelnosti a zabezpečení mobilních zařízení, kterou podniky vyžadují. Nabízí elegantní vzhled a špičkový výkon nutný pro profesionální nasazení.

Tablet STYLISTIC M532 představuje stylové řešení, kterým společnost Fujitsu reaguje na nastupující trend vlastních zařízení (BYOD) a na obavy ředitelů pro informační technologie týkající se bezpečnosti mobilních zařízení. Tablet STYLISTIC M532 pomáhá chránit podnikové sítě před úniky dat na neautorizovaná zařízení, a to jak při práci v podnikové síti, tak prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Tento první multimediální tablet společnosti Fujitsu se systémem Android určený pro práci i soukromé použití by měl být na českém a slovenském trhu k objednání od 1.3. 2012. Cena se bude pohybovat od 549 EUR - v závislosti na zemi.

Podporujeme mobilitu podniků

Nový tablet Fujitsu STYLISTIC M532 poskytuje firemním uživatelům rychlý, snadný a téměř okamžitý mobilní přístup k obchodním informacím. Tento snadno přenosný tablet je velmi univerzální, takže uživatelům v různých prostředích (například na cestách nebo na pracovišti u zákazníka) přibližuje potřebné informace doslova na dosah a umožňuje zapisování poznámek nebo synchronizaci kalendářů a úkolů během schůzek.

Multimediální tablet STYLISTIC vydrží pracovat na baterie celý den a je tak ideálním společníkem od rána do večera. Při práci poskytuje rychlý, snadný a bezpečný přístup do podnikové sítě a k obchodním informacím. Ve volném čase pak lze tablet STYLISTIC stejně snadno použít k zábavě. Tento tablet spojuje bohaté multimediální možnosti se špičkovou výbavou, jako je obrazovka Gorilla Glass nebo velmi rychlý čtyřjádrový procesor.

Maximální produktivita na cestách

Multimediální tablet Fujitsu STYLISTIC je ideálním klientským zařízením pro vytížené profesionální pracovníky. Přístup k systémům VDI (Virtual Desktop Infrastructure) zajišťuje maximální produktivitu kdekoli a kdykoli. Umožňuje bezpečný přístup k podnikovým aplikacím a důvěrným datům, aniž byste museli mít obavu z neoprávněného úniku informací.

Podnikové softwarové aplikace, včetně prohlížeče dokumentů Office, jsou předinstalovány a připraveny k použití. Své obchodní kontakty budete mít vždy po ruce díky úplné synchronizaci se servery Microsoft Exchange a globálním adresářům. Nativně podporuje prostředí Citrix, VMware a Microsoft Virtual Desktop Infrastructure.

S váhou pouhých 560 gramů a díky řadě funkcí je multimediální tablet STYLISTIC M532 skvělým společníkem. Disponuje integrovaným rozhraním 3G/UMTS, snadnou navigací díky vestavěnému modulu GPS, kapacitní obrazovku s podporou více dotyků nebo předním i zadním fotoaparátem umožňujícím pořizování působivých videozáznamů.

Nejnovější verze operačního systému Android 4.0 podtrhuje jednoduchost použití tabletu, podporuje bezproblémové zpracování více úloh současně a umožňuje uživatelům přizpůsobit vzhled a chování jejich zařízení.

Ideální společník pro volný čas

Po skončení práce se tablet Fujitsu STYLISTIC stane ideálním společníkem pro volný čas, který poskytuje bohaté multimediální možnosti a přístup ke stovkám tisíc aplikací a užitečných doplňků pro systém Android. Samozřejmosí je i vysoký výkon, který přináší nevšední zážitky, ať už se jedná o přehrávání streamovaného videa, sdílení novinek na Facebooku nebo brouzdání po internetu. S podporou technologie DLNA lze obraz z tabletu STYLISTIC M532 snadno zobrazit na ploché televizi nebo projektoru.

Dieter Heiss, vedoucí oddělení systémů pro pracoviště, Fujitsu Technology Solutions: "Při výběru tabletu již profesionální uživatelé nemusí dělat kompromisy ani používat dvě různá zařízení - jedno pro práci a druhé pro zábavu. Fujitsu STYLISTIC M532 je první tablet, který spojuje to nejlepší z obou světů. Při práci se jedná o bezpečné, vysoce mobilní zařízení, které rozšiřuje podnikovou síť. Ve volném čase jej pak lze využít jako ideálního multimediálního společníka."

Další články k tématům - 3G - Android - BYOD - Citrix - Desktop - DLNA - Facebook - GPS - navigace - tablet - televize - UMTS - VDI - video - Dieter Heiss

Článek Fujitsu Technology Solutions s.r.o. ze dne 28. února 2012 - úterý

Další články od Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

Statistika zákaznického servisu Fujitsu za rok 2012

NAS servery CELVIN pro malé a středně velké firmy

Fujitsu FUTRO Z220: tenký klient s vysokým výkonem v malém provedení

Stolní zařízení Fujitsu X Line s integrací dotykového uživatelského rozhraní

FlexFrame Orchestrator pro správu infrastruktury datových center

Energetický audit Eco Track jako cloudová služba

Fujitsu Forum představilo budoucnost IT

Chytrý obojek s podporou cloudových služeb Fujitsu

Nové portfolio produktů Fujitsu s Windows 8

Robot Tódai: Fujitsu se podílí na projektu vývoje umělé inteligence

Servery PRIMERGY s OS Windows Server 2012

Fujitsu představuje nové portfolio notebooků LIFEBOOK 2012

Servery Fujitsu PRIMERGY stále vládnou světu virtualizace

Notebook LIFEBOOK P772/E s komponenty po recyklaci CD a DVD

Unikátní senzor identifikace osob od Fujitsu skenuje žíly v dlani

DynamicFabric: inovativní technologie optimalizuje síťovou infrastrukturu a pružnost serverů

Navigační systém pro nevidomé

Server PRIMERGY RX500 S7 s výkonem čtyřpaticového serveru a efektivitou dvoupaticového řešení

STYLISTIC Q702: hybridní tablet Fujitsu

Diskové úložiště ETERNUS DX440 S2: vysoký výkon a nízké náklady

Analytické řešení SAP Business One s využitím technologie SAP HANA

LIFEBOOK Fujitsu U772 a UH572: ultrabooky pro firemní zákazníky

Fujitsu a Kapsch ukončují spolupráci v oblasti servisu

AT Computers novým distributorem Fujitsu v České republice

Fujitsu Oakleaf-FX: superpočítač pro Tokijskou univerzitu

G-Cloud: Fujitsu dodavatelem vládního cloudu ve Velké Británii

Servery PRIMERGY RX300 S7: světový rekord v energetické úspornosti

Servery PRIMERGY x86: nový standard pro datová centra

Fujitsu představuje nový víceuzlový server PRIMERGY CX400 S1 Cloud eXtension

Stylistic M532 Android: nový multimediální tablet Fujitsu pro práci i zábavu

Server PRIMERGY CX1000: unikátní možnosti rozšíření a nejlepší poměr cena-výkon

Fujitsu ETERNUS DX80 S2: nejvyšší výkonnost ve své třídě na světě

Fujitsu ETERNUS CS 800 S3 je mezi nejinovativnějšími produkty roku 2011

M-Files - Document Management System