logo GEM System a.s.

Automatizujte klíčové firemní procesy s GEM Process Manager

Ověřené řešení GEM Process Manager pomůže s optimalizací při schvalování dokumentů a zajistí, aby podnikové procesy byly v souladu s ISO 9000. Umožňuje realizaci podnikových aplikací s maximální flexibilitou obsluhovaných obchodních procesů.

GEM Process Manager umožňuje realizaci podnikových aplikací s maximální flexibilitou obsluhovaných obchodních procesů. Součástí tohoto řešení je také integrované prostředí pro modelování procesů, návrh uživatelských formulářů a nástroje pro správu této platformy.

GEM Process Manager představuje platformu pro návrh, realizaci, provoz a monitoring obchodních procesů. Procesy jsou navrhovány a modelovány v podobě srozumitelných diagramů.

Pro pochopení procesů a jejich úpravy není potřeba technických znalostí, proto změny mohou provádět přímo analytici a vývojáři mají své místo v IT i nadále - nové funkce a strategický rozvoj systému. Provedené změny procesu jsou pak přímočaře promítnuty do chování Vašich podnikových aplikací.

Platforma GEM Process Manager umožňuje integraci s firemním informačním systémem dle principů SOA. Vaše procesy mohou vystavovat služby a konzumovat služby dalších systémů.

Přidaná hodnota řešení GEM Process Manager:

Článek GEM System a.s. ze dne 11. listopadu 2016 - pátek

Další články od GEM System a.s.

Nabídka zaměstnání GEM System a.s.
Jste často a opakovaně nemocní? Wobenzym, pomoc na posílení imunity
Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
300 aut a modelů trabantů v budově STK. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pobavte se !