logo GEM System International s.r.o.

Odborníci z GEM System mezi TOP 20 na světě s cerifikací OBI pro Oracle BI Foundation Suite

Oracle BI Foundation Suite představuje v nabídce BI produktů Oracle jeden z nejkomplexnějších nástrojů pro navrhování a implementaci velkých podnikových BI řešení. Za GEM Sysems certifikaci získali Karel Hübl, Antonín Krotký a Boris Grekov.

Karel Hübl, Antonín Krotký a Boris Grekov - to jsou tři odborníci z GEM System International, které nyní kromě stejného zaměstnavatele spojuje i vlastnictví certifikátu OBI implementation specialist pro produkt Oracle Business Intelligence Foundation Suite.

Certifikát OBI pro Oracle BI Foundation Suite získali díky úspěšnému složení zkoušky Business Intelligence Foundation Essentials, která představuje čerstvou novinku v certifikačním programu Oracle. Jsou tak mezi prvními dvaceti držiteli tohoto certifikátu na světě !

"Klíčovou součástí naší obchodní strategie je nabízet klientům špičkové know-how. Proto výrazně investujeme do vzdělávání svých zaměstnanců, abychom byli schopni nabízet své služby na maximální odborné úrovni. Produkty postavené na Oracle BI Foundation Suite chceme nabízet především zákazníkům z řad středních firem. Díky certifikátu dokážeme garantovat, že od nás získají stoprocentně funkční řešení pokrývající všechny jejich potřeby," říká Zdeněk Vlček, ředitel GEM System International.

GEM System International od roku 2004 nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti systémových integrací postavených na produktech všech hlavních dodavatelů od Microsoft přes Hewlett - Packard až po Oracle. Společnost zároveň patří mezi klíčové dodavatele těchto významných hráčů na trhu.

GEM System International se zaměřuje především segmenty datových skladů, BI, ERP systémů a integračních projektů SOA. Služeb firmy využila již celá řada společností, především z oblastí finančních služeb, pojišťovnictví, telekomunikací a průmyslové výroby. GEM System International se například podílel na implementaci Mezinárodních standardů účetního výkaznictví IFRS a přípravě přechodu na euro pro klienta z bankovního sektoru. Má za sebou také nasazení rozsáhlého databázového řešení v jedné z největších českých zdravotních pojišťoven.

GEM System International je Oracle Gold Partner a v současnosti zaměstnává více než 50 lidí.

Článek GEM System International s.r.o. ze dne 6. října 2010 - středa

Další články od GEM System International s.r.o.