logo GEM System a.s.

Spolehlivá správa a podpora databází

GEM System poskytuje služby správy a podpory databází od jednoduché formy monitoringu provozu s případnou notifikací problémů, až po plný dohled a správu databází. Věnujte se svému byznysu a starosti o hardware a software nechte na nás.

Zajistíme nonstop nepřetržitý dálkový dohled nad vašimi systémy a dostupnost dat z perfektně vybaveného dohledového centra, preventivní kontroly i fungující postupy při řešení vašich problémů. Pokud nechcete řešit problémy vlastního hardwaru, nechte běžet aplikace v datovém centru GEM System.

Naše řešení je určeno všem, kteří potřebují zajistit nepřetržitý běh aplikací a nemají vlastní dohledové centrum s nonstop provozem. Díky našim dlouholetým zkušenostem z působení v oblasti správy a podpory nabízíme perfektní služby pro firemní IT.

Jsme certifikovaný partner Oracle. Máme dlouhodobé zkušenosti se správou a dohledem provozovaných databází, výstavbou clusteru, analýzou, vývojem a implementací aplikací na zakázku, a to zejména v segmentu pojišťovnictví, bankovnictví, prodeje a energetiky.

Máte-li již existující databázi, rádi poradíme, jak zvýšit její výkon, zabezpečení a dostupnost.

Zákazníkům zajišťujeme:

Příklad z praxe

"Několikaletá spolupráce s GEM System při optimalizaci našich systémů vyžadovala profesionální přístup a neomezenou podporu 24/7. Spolehlivost databáze závisí na spolehlivosti administrátorů. Díky podpoře GEM System nezaznamenaly naše databáze žádné výpadky," říká Andrej Konstantinov, prezident společnosti Ticketstream s. r. o.

GEM System pro Ticketstream zrealizoval transformaci stávajícího systému do systému s vysokou dostupností, který využívá technologii Oracle RAC a cluster aplikačních serverů s nepřetržitým provozem. Samozřejmostí je administrátorská podpora a proaktivní i reaktivní dohled - vše v režimu 24/7.

Naše certifikace:

Článek GEM System a.s. ze dne 21. října 2016 - pátek

Další články od GEM System a.s.

Nabídka zaměstnání GEM System a.s.
Špičkové programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.
Čeká Vás operace? Víte co urychlí hojení?
Vyzkoušejte kvalitní a rychlou ochranu před viry na váš Mac!