logo Gesto Communications s.r.o.

15 GB zdarma v cloudovém úložišti Barracuda Copy

Služba Barracuda Copy je založena na nejmodernějších technologiích pro cloudová datová centra a poskytuje možnost spolehlivého ukládání, sdílení a synchronizace dat.

Firemní data v datovém centru jsou následně uživatelům přístupná pro sdílení mezi různými typy zařízení včetně mobilních. Během devadesáti dnů od svého spuštění začalo využívat službu Barracuda Copy zhruba půl miliónu uživatelů z celého světa.

Služba Barracuda Copy není určena pouze pro firemní zákazníky, ale její základní verzi mohou zdarma využívat i soukromé osoby. Pro profesionální využití v rámci firem a organizací pak nabízí Barracuda Copy cenově velmi výhodné tarify.

Bezplatná verze Barracuda Copy se nyní stává ještě atraktivnější, neboť společnost Barracuda Networks se rozhodla zvýšit datový limit poskytovaný zdarma z 5 GB na 15 GB. Tento bezplatný limit je možné dále bez omezení navyšovat, a to v rámci "Copy Referral Program".

Stávající uživatelé, kteří službu Barracuda Copy doporučí ostatním, získají dalších 5 GB datového limitu navíc za každého nového uživatele.

Zejména pro zákazníky placené verze Barracuda Copy je velmi atraktivní další novinka s názvem "Fair Storage for All". Pokud více uživatelů sdílí v rámci Barracuda Copy stejné soubory, započítává se jejich velikost do datového limitu pouze jednomu z těchto uživatelů.

Distributorem produktů Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - cloud - úložiště - zdarma

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 23. května 2013 - čtvrtek

Další články od Gesto Communications s.r.o.