logo Gesto Communications s.r.o.

Barracuda eoN pro virtualizaci síťových aplikací

Barracuda Networks přichází s inovativní platformou Barracuda eoN, která je navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací v rámci konceptu tzv. softwarově definovaných sítí SDN (Software Defined Networking).

V uplynulých několika letech společnost Barracuda Networks rozšířila svou nabídku o podporu hybridních platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing, kam spadá také řada produktů určených pro prostředí VMware.

Barracuda eoN Software Defined Gateway (SDG) je s využitím nejmodernějších technologií speciálně navržena pro provoz virtualizovaných síťových aplikací. Pokročilá architektura Barracuda eoN nabízí vysokou spolehlivost, dostatečný výpočetní výkon a odpovídající datovou propustnost.

K dispozici je je několik modelů Barracuda eoN, které svou kapacitou pokrývají potřeby různých typů zákazníků. Nejvyšší model EON 14000 může nabídnou výpočetní výkon 192 jader (384 threads), propustnost 240 Gbps a úložný prostor o velikosti 6 TB. Zařízení řady Barracuda eoN jsou mimo jiné dále vybavena i řadou vysokorychlostních datových rozhraní včetně 10G Fiber SFP portů.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - cloud - SaaS - virtualizace

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 10. července 2013 - středa

Další články od Gesto Communications s.r.o.