logo Gesto Communications s.r.o.

Nové modely Barracuda Firewall X100 a X101 pro menší a střední firmy

Nově uvedené modely Barracuda Firewall X100 a X101 jsou určeny pro menší zákazníky a vyhovují jejich potřebám z hlediska výkonu, kapacity a dostupných síťových rozhraní.

Současně také společnost Barracuda Networks uvolnila nový firmware verze 6.1. Ten uživatelům mimo jiné přináší nového konfiguračního průvodce, který výrazně usnadňuje a urychluje správnou konfiguraci celého řešení.

Produkty Barracuda Networks se dlouhodobě řadí mezi absolutní špičku v oblasti informační bezpečnosti. Společnost přitom neustále pružně reaguje na nejnovější trendy z oblasti IT, mezi něž v poslední době patří především různá řešení typu cloud a virtualizace.

Na jaře letošního roku společnost Barracuda Networks představila novou řadu produktů Barracuda Firewall, která naplno využívá přednosti cloud architektury. Ve spojení se službou Barracuda Web Security Service zákazníkům nabízí efektivní a účinnou ochranu serverů a sítí až na úroveň aplikační vrstvy včetně obrany proti DoS a DDoS útokům.

Mezi další přednosti Barracuda Firewall patří snadná použitelnost bez nutnosti složitého konfigurování a centralizovaný management. Řešení se dokáže snadno přizpůsobit potřebám různých uživatelů a z dlouhodobého hlediska tak poskytuje vysokou flexibilitu a ochranu investic.

Potřeba vysoce účinné ochrany samozřejmě není vyhrazena pouze pro rozsáhlé korporátní sítě. Stejně kvalitní úroveň zabezpečení vyžadují rovněž mnohé menší firmy a organizace, pro něž je navíc velmi důležitá snadná instalace a konfigurovatelnost celého řešení.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - cloud - Firewall - firmware - virtualizace

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 23. září 2013 - pondělí

Další články od Gesto Communications s.r.o.