logo Gesto Communications s.r.o.

Barracuda Web Filter pro nejrychlejší sítě

Barracuda Web Filter chrání uživatele před spyware, malware a dalšími typy škodlivých kódů spojených s využíváním internetových aplikací - např. web, instant messaging, nebo VoIP telefonie.

Stávající modely Barracuda Web Filter pokrývají široké spektrum potřeb malých, středních i větších firem, a to včetně velkých korporátních zákazníků. Navíc je možné spojit několik těchto zařízení do svazku a dosáhnout tak ještě větší kapacity a spolehlivosti celého řešení.

Nejnovější vylepšení produktu Barracuda Web Filter se týká právě jeho využití v prostředí větších firem a organizací. Modely Barracuda Web Filter 1010 a 1011 jsou nyní nově vybaveny rovněž vysokorychlostním rozhraním 10 GbE.

Kromě eliminace různých bezpečnostních rizik produkt nabízí i další pokročilé možnosti pro filtrování a blokování nežádaného internetového provozu, takže může významně přispět ke zvyšování produktivity práce zaměstnanců. S tím souvisí také úspory investičních a provozních nákladů vzhledem ke sníženým nárokům na kapacitu internetového připojení a dalších síťových zdrojů.

Důležitou funkcí je i ochrana vzdálených uživatelů, kteří mohou mít na svých laptopech instalován softwarový doplněk Barracuda Web Security Agent (WSA). Administrátoři zařízení Barracuda Web Filter tak mají k dispozici bohaté možnosti, jak snadno a efektivně nastavit široké spektrum pravidel pro vzdálené uživatele, kteří jsou díky tomu automaticky chráněni před různými typy spyware, malware a dalším nežádoucím obsahem z Internetu. Pro uživatele zařízení typu iPhone a iPad je navíc k dispozici Barracuda Safe Browser (BSB).

Barracuda Web Filter získal ve velmi prestižním hodnocení SC Magazine maximální počet hvězdiček ve všech sledovaných kritériích a byl zařazen do elitního klubu "SC Magazine Recommended". Kromě toho byl Barracuda Web Filter nominován v rámci hodnocení "SC Magazine Reader’s Trust Awards" mezi finalisty v kategorii "Best Content Security", a to spolu se službou Barracuda Web Filtering Service.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - iPad - iPhone - spyware - telefonie - VoIP

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 12. července 2013 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.