logo Gesto Communications s.r.o.

Další ocenění pro bezpečnostní řešení Barracuda Networks

Bezpečnostní řešení Barracuda Networks s širokou paletu osvědčených produktů pro různé typy uživatelů, opět figuruje mezi nejlépe hodnocenými produkty v řadě nezávislých odborných hodnocení.

Díky své špičkové kvalitě, snadné použitelnosti a příznivé ceně získala řešení Barracuda Networks v minulých letech celou řadu významných ocenění od odborné veřejnosti i samotných zákazníků.

Na prvém místě je třeba zmínit již tradiční výroční hodnocení nejlepších IT výrobců a jejich produktů od SC Magazine. Zde společnost Barracuda Networks obdržela za svůj dlouhodobý zásadní přínos pro celé odvětví informační bezpečnosti mimořádné ocenění "2013 SC Global Excellence Award".

Kromě kvality svých produktů se společnost Barracuda Networks může pochlubit také špičkovou úrovní zákaznických služeb a technické podpory, a proto získala i ocenění "SC Magazine 2013 Excellence Award" rovněž v kategorii Best Customer Service.

Stejně jako v řadě minulých let nechybí na nejvyšších příčkách v hodnocení SC Magazine ani konkrétní produkty Barracuda Networks. Prestižní ocenění "SC Reader Trust Award" získal jako nejlepší ve své kategorii aplikačních firewallů produkt Barracuda Web Application Firewall, zatímco v kategorii bezpečnostních řešení pro elektronickou poštu bylo jako nejlepší zvoleno řešení Barracuda Spam & Virus Firewall spolu s Barracuda Email Security Service.

Produkt Barracuda Spam & Virus Firewall letos zvítězil rovněž v hodnocení informačního portálu WindowsNetworking.com, kde v kategorii Anti Malware Hardware získal ocenění "Readers Choice Award".

Významné ocenění získal počátkem tohoto roku také produkt Barracuda Web Filter, který byl v rámci hodnocení Info Security Products Guide zvolen jako "Gold winner of the 2013 Global Excellence Awards" v kategorii hardware pro informační bezpečnost.

V neposlední řadě o mimořádné kvalitě produktů Barracuda Networks vypovídá rovněž strategie společnosti HP, jednoho z největších světových dodavatelů IT systémů a řešení. Ke konci minulého roku HP ukončila prodej svého vlastního bezpečnostního řešení pro virtuální platformy a namísto něho zákazníkům výslovně doporučuje produkty Barracuda NG Firewall.

Distributorem zařízení Barracuda Networks pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Další články k tématům - Barracuda - firewall - malware - ocenění - spam - virtualizace - virus

Článek Gesto Communications s.r.o. ze dne 17. května 2013 - pátek

Další články od Gesto Communications s.r.o.